1.krog |
30.09.2023 ob 18.00 |
Športna dvorana Videm Dobrepolje | Futsal klub Dobrepolje | 3 : 4 | KMN Slovenske gorice |
2.krog |
06.10.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | KMN Slovenske gorice | 3 : 7 | ŽNK Celje |
3.krog |
14.10.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | ŽNK Vrhnika | 10 : 5 | KMN Slovenske gorice |
4.krog |
28.10.2023 ob 13.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | KMN Slovenske gorice | 9 : 6 | ŽNK Cerklje |
5.krog |
04.11.2023 ob 19.00 |
Sončna dvorana Lukovica | FK Lukovica | 2 : 3 | KMN Slovenske gorice |
6.krog |
18.11.2023 ob 17.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | KMN Slovenske gorice | 4 : 6 | Košana |
7.krog |
25.11.2023 ob 19.00 |
Športna dvorana Bloški smučar | ŠD Bloke Pletilnica | 2 : 3 | KMN Slovenske gorice |
8.krog |
02.12.2023 ob 17.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | KMN Slovenske gorice | 3 : 2 | FK Dobrepolje |
9.krog |
16.12.2023 ob 16.00 |
I. Gimnazija Celje | ŽNK Celje | 11 : 0 | KMN Slovenske gorice |
10.krog |
23.12.2023 ob 17.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | KMN Slovenske gorice | 4 : 1 | ŽNK Vrhnika |
11.krog |
14.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Občine Cerklje | ŽNK Cerklje | 5 : 6 | KMN Slovenske gorice |
12.krog |
27.01.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | KMN Slovenske gorice | 1 : 0 | FK Lukovica |
13.krog |
04.02.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana Skala | ŠD Košana | 8 : 3 | KMN Slovenske gorice |
14.krog |
10.02.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | KMN Slovenske gorice | 3 : 6 | ŠD Bloke Pletilnica |
KMN SLOVENSKE GORICE |
---|
Zavrh 42 2232 Voličina tel: 051/ 682 516 fax: email: slovenske.gorice@volicina-sport.si www: www.volicina-sport.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tanja Vrabel | 23 |
2. | Ines Krajnc | 14 |
3. | Rebeka Bačar | 3 |
Tajda Tušek | 3 | |
Rebeka Šnofl | 3 | |
6. | Lara Knuplež | 2 |
7. | Angelika Rukav | 1 |
Mihaela Horvat | 1 | |
Ana Kurnik | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Celje | 14 | 39 | |
2 | ŠD Košana | 14 | 36 | |
3 | KMN Slovenske gorice | 14 | 24 | |
4 | ŽNK Vrhnika | 14 | 21 | |
5 | ŠD Bloke Pletilnica | 14 | 19 | |
6 | FK Lukovica | 14 | 14 | |
7 | Futsal klub Dobrepolje | 14 | 10 | |
8 | ŽNK Cerklje | 14 | 3 |