1.krog 18.11.2023 
ob 10.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Kix Ajdovščina 1 : 12 KMN Bronx Škofije
1.krog 18.11.2023 
ob 12.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  MNK Proteus Postojna 5 : 4 KIX Ajdovščina
2.krog 03.12.2023 
ob 13.00
Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna  Kix Ajdovščina 9 : 1 NK Proteus Postojna
2.krog 03.12.2023 
ob 16.00
Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna  Futsal Olimpija 3 : 9 KIX Ajdovščina
3.krog 16.12.2023 
ob 17.00
Športni center Ribnica  NK Ribnica 2 : 12 KIX Ajdovščina
3.krog 16.12.2023 
ob 18.00
Športni center Ribnica  Futsal klub Dobrepolje 2 : 5 KIX Ajdovščina
4.krog 13.01.2024 
ob 15.00
Športni center Ribnica  Kix Ajdovščina 7 : 2 NK Ribnica A
4.krog 13.01.2024 
ob 16.00
Športni center Ribnica  Kix Ajdovščina 2 : 2 ŠD Extreme
5.krog 20.01.2024 
ob 12.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  KMN OPLAST KOBARID 0 : 17 KIX Ajdovščina
5.krog 20.01.2024 
ob 13.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Kix Ajdovščina 6 : 4 ŠD KMN Olimpija Ljubljana
6.krog 27.01.2024 
ob 10.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  THE Nutrition Extrem 2 : 2 KIX Ajdovščina
6.krog 27.01.2024 
ob 12.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  Kix Ajdovščina 5 : 2 FK Dobrepolje
7.krog 10.02.2024 
ob 10.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  Kix Ajdovščina 13 : 1 KMN Oplast Kobarid
7.krog 10.02.2024 
ob 12.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  KMN Bronx Škofije 10 : 0 KIX Ajdovščina
KIX AJDOVŠČINA
Cebejeva 42
5270 Ajdovščina
tel: 05/366-16-46
fax: 05 36 44 488
email: futsal.kix@gmail.com
www: www.kix.webs.com

STRELCI
1. Vid Peternel 34
2. Danijel Stajić 9
Črt Peternel 9
4. Anej Curk 8
5. Tai Kodelja 7
6. Etien Polanc 6
7. Luka Pejakić 5
Andrej Stajić 5
9. Tomi Popović 3
10. Jaka Mavrič Novak 2
11. Edin Bajramović 1
Tadej Nunić 1
Lan Kodelja 1
Edin Duraković 1

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 14 42
2 Kix Ajdovščina 14 29
3 MNK Proteus Postojna 14 23
4 Futsal Olimpija 14 22
5 Futsal klub Dobrepolje 14 21
6 THE Nutrition Extrem 14 20
7 NK Ribnica 14 6
8 KMN Oplast Kobarid 14 0




DELI NA