1.krog 06.10.2019 
ob 16.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Sveta Trojica 0 : 6 FC Hiša daril Ptuj
2.krog 13.10.2019 
ob 14.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 6 : 12 FC Hiša daril Ptuj
3.krog 30.10.2019 
ob 18.30
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 12 : 7 KMN Miklavž TBS team24
4.krog 27.10.2019 
ob 10.00
Športna dvorana Voličina  KMN Slovenske gorice 5 : 6 FC Hiša daril Ptuj
5.krog 10.11.2019 
ob 14.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 12 : 6 KMN Meteorplast
6.krog 17.11.2019 
ob 14.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 6 : 0 KMN Sveta Trojica
7.krog 24.11.2019 
ob 15.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 4 : 7 ŠD Mlinše
8.krog 14.12.2019 
ob 12.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS team24 5 : 10 FC Hiša daril Ptuj
9.krog 15.12.2019 
ob 13.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 9 : 0 KMN Slovenske gorice
10.krog 22.12.2019 
ob 13.30
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast 9 : 6 FC Hiša daril Ptuj
11.krog 12.01.2020 
ob 15.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 8 : 0 ŠD Mlinše
12.krog 19.01.2020 
ob 12.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS team24 6 : 7 FC Hiša daril Ptuj
13.krog 26.01.2020 
ob 11.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 15 : 2 KMN Slovenske gorice
14.krog 02.02.2020 
ob 10.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 9 : 0 AGROREMONT Sveta Trojica
15.krog 16.02.2020 
ob 12.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast 5 : 7 FC Hiša daril Ptuj
ŠD FK PTUJ
Na postajo 31
2250 Ptuj
tel:
fax:
email: sandi.furek@gmail.com
www:

STRELCI
1. Kristijan Bandur 29
2. Sabur Ali 21
3. Anej Jelovica 15
4. Uroš Stojnić 14
5. Tjan Kolednik 12
Leo Čeh 12
7. Nejc Kraut 7
8. Dino Merdanović 6
9. Jan Lampret 4
10. Matic Sotlar 3
Sandro Čeh 3

LESTVICA
1 FC Hiša daril Ptuj 15 39
2 KMN Meteorplast 15 36
3 ŠD Mlinše 15 23
4 KMN Miklavž TBS team24 15 17
5 KMN Slovenske gorice 15 14
6 AGROREMONT Sveta Trojica 15 3




DELI NA