1.krog 23.09.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem 4 : 2 KMN Miklavž TBS TEAM24
2.krog 01.10.2022 
ob 15.30
Športni center Ribnica  NK Ribnica 4 : 4 KMN Miklavž TBS TEAM24
3.krog 08.10.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS TEAM24 5 : 0 MNK Proteus Postojna
5.krog 22.10.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS TEAM24 5 : 4 KIX Ajdovščina
6.krog 30.11.2022 
ob 19.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 2 : 9 ŠD Extrem
7.krog 05.11.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS TEAM24 3 : 8 NK Ribnica
8.krog 18.11.2022 
ob 21.00
  MNK Proteus Postojna 5 : 0 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
10.krog 02.12.2022 
ob 19.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  MNK KIX Ajdovščina 9 : 4 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
11.krog 16.12.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem 3 : 2 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
12.krog 07.01.2023 
ob 18.00
Športni center Ribnica  NK Ribnica 5 : 0 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
13.krog 14.01.2023 
ob 17.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 4 : 2 MNK Proteus Postojna
15.krog 28.01.2023 
ob 19.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 4 : 8 MNK KIX Ajdovščina
16.krog 10.02.2023  Športna dvorana Tezno Maribor  KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 : ŠD Extrem
17.krog 17.02.2023  Športna dvorana Tezno Maribor  KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 : NK Ribnica
18.krog 03.03.2023 
ob 21.00
Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna  MNK Proteus Postojna : KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
20.krog 17.03.2023  Športna dvorana Police, Ajdovščina  MNK KIX Ajdovščina : KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
KMN MIKLAVŽ
Ulica Planinčevih 15
2204 Miklavž na Dravskem polju
tel:
fax:
email: cehivan8@gmail.com
www:

STRELCI
1. Patrick Kolar Robnik 11
2. Mitja Gros 5
3. Nejc Brusar 3
Miha Leskovar 3
Jan Pahernik 3
6. Kristjan Čeh 2
7. Anei Polanec 1
Marcel Pušnik 1
Mario Kocbek 1
Matej Breznik 1
Sašo Kavaš 1
Tai Kolar 1

LESTVICA
1 ŠD Extrem 12 30
2 MNK KIX Ajdovščina 12 27
3 NK Ribnica 12 19
4 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 12 10
5 MNK Proteus Postojna 12 3




DELI NA