1.krog 28.08.2021 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 6 : 3 ŽNK Krim
2.krog 18.09.2021 
ob 12.00
Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje 3 : 1 ŽNK Olimpija Ljubljana
3.krog 13.10.2021 
ob 15.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 2 : 4 Primorje Ajdovščina
4.krog 25.09.2021 
ob 16.00
Športni park Rogatec  ŽNK Šentjur 0 : 8 ŽNK Olimpija Ljubljana
5.krog 09.10.2021 
ob 15.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 1 : 0 ŽNK Gažon
6.krog 16.10.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 2 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
7.krog 23.10.2021 
ob 14.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 1 : 5 ŽNK Radomlje
8.krog 30.10.2021 
ob 11.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  ŽNK Krim 0 : 7 ŽNK Olimpija Ljubljana
9.krog 06.11.2021 
ob 12.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 0 ŽNK Cerklje
10.krog 09.03.2022 
ob 15.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Ajdovščina 1 : 3 ŽNK Olimpija Ljubljana
12.krog 19.03.2022 
ob 11.00
Igrišče Gažon  ŽNK Gažon 0 : 4 ŽNK Olimpija Ljubljana
13.krog 13.04.2022 
ob 16.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 3 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
14.krog 16.04.2022 
ob 09.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje 13 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
15.krog 20.04.2022 
ob 16.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 2 : 3 ŽNK Cerklje
17.krog 04.05.2022 
ob 16.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 8 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
18.krog 07.05.2022 
ob 12.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 1 : 3 Primorje Ajdovščina
19.krog 14.05.2022 
ob 13.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje 3 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
20.krog 21.05.2022 
ob 10.00
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT  ŽNK Olimpija Ljubljana 11 : 0 ŽNK Gažon
21.krog 27.05.2022 
ob 18.00
Igrišče Krim  ŽNK Krim 1 : 3 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK OLIMPIJA LJUBLJANA
Jarška cesta 63
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: boris.snedec@siol.net
www:

STRELCI
1. Stela Babič 21
2. Zala Omerza 16
3. Sara Medić 9
4. Lia Jasenc 4
5. Tara Knego 1
Nika Hojč 1

LESTVICA
1 ŽNK Radomlje 19 57
2 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 19 41
3 Primorje Ajdovščina 19 39
4 ŽNK Cerklje 19 27
5 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
6 ŽNK Krim 19 5
7 ŽNK Gažon 19 2
8 ŽNK Rogatec Šentjur 7 7




DELI NA