1.krog |
26.08.2023 ob 11.00 |
Športni park Tabor Maribor | NK MB Tabor | 1 : 5 | ŽNK Radomlje |
2.krog |
30.08.2023 ob 15.00 |
Športni stadion Radlje | NŠ ŽNK Radlje | 2 : 2 | NK MB Tabor |
3.krog |
02.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | NK MB Tabor | 3 : 0 | Gažon |
4.krog |
10.09.2023 ob 12.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 2 : 2 | NK MB Tabor |
5.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | NK MB Tabor | 12 : 0 | ŽNK Goričko Stanjevci, Zmagovalke |
6.krog |
30.09.2023 ob 11.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim | 3 : 0 | NK MB Tabor |
7.krog |
21.10.2023 ob 16.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | NK Novogradnje MB Tabor | 1 : 6 | ŽNK Cerklje |
8.krog |
28.10.2023 ob 16.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | NK Novogradnje MB Tabor | 9 : 0 | ŽNK Žalec |
9.krog |
04.11.2023 ob 11.30 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2 : 4 | NK MB Tabor |
10.krog |
11.11.2023 ob 16.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | NK Novogradnje MB Tabor | 0 : 0 | Aluminij |
11.krog |
19.11.2023 ob 15.00 |
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT | Primorje Gaia Naturelle | 3 : 2 | NK MB Tabor |
12.krog |
26.11.2023 ob 15.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | NK Novogradnje MB Tabor | 4 : 0 | Mons Claudius |
13.krog |
09.03.2024 ob 11.00 |
Igrišče Bratonci | ŽNK Mura Nona | 4 : 0 | NK MB Tabor |
15.krog |
27.03.2024 ob 17.30 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | Novogradnje MB Tabor | 2 : 3 | ŽNK Aluminij |
16.krog | 13.04.2024 | Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | : | Novogradnje MB Tabor |
17.krog | 27.04.2024 | Športni park Tabor - igrišče z UT | Novogradnje MB Tabor | : | ŽNK Gažon |
18.krog | 04.05.2024 | Športni park Rogatec - igrišče z UT | Mons Claudius | : | Novogradnje MB Tabor |
19.krog | 11.05.2024 | Športni park Tabor - igrišče z UT | Novogradnje MB Tabor | : | ŽNK Žalec |
20.krog |
15.05.2024 ob 17.00 |
Športni center Križevci | ŽNK Goričko Stanjevci | : | Novogradnje MB Tabor |
NK MB TABOR |
---|
Ruplova ulica 4 2000 Maribor tel: fax: email: igor@nkmaribortabor.si www: www.nkmaribortabor.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Angelika Rukav | 18 |
2. | Naida Hadžić | 8 |
3. | Nia Planer | 5 |
4. | Lana Sešek | 4 |
5. | Lina Wolf | 3 |
Tija Lederer | 3 | |
7. | Ella Majcenovič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 13 | 37 | |
2 | ŽNK Radomlje Medex | 14 | 37 | |
3 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 14 | 31 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 14 | 31 | |
5 | ŽNK Radlje | 14 | 27 | |
6 | Krim | 14 | 24 | |
7 | ŽNK Aluminij | 15 | 20 | |
8 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 14 | 19 | |
9 | Novogradnje MB Tabor | 14 | 18 | |
10 | DNK Trbovlje | 14 | 13 | |
11 | ŽNK Gažon | 14 | 12 | |
12 | ŽNK Žalec | 14 | 8 | |
13 | Mons Claudius | 14 | 7 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 14 | 0 |