1.krog |
26.08.2023 ob 11.00 |
Športni park Rudar Trbovlje | DNK Trbovlje | 0 : 7 | ŽNK Cerklje |
2.krog |
30.08.2023 ob 17.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje Ambrož team | 3 : 2 | Primorje |
3.krog |
02.09.2023 ob 11.00 |
Športni center Križevci | ŽNK Goričko Stanjevci | 0 : 14 | ŽNK Cerklje |
4.krog |
09.09.2023 ob 16.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje Ambrož team | 3 : 0 | Mons Claudius |
5.krog |
23.09.2023 ob 11.00 |
Igrišče Krim | ŽNK Krim | 2 : 3 | ŽNK Cerklje |
6.krog |
25.10.2023 ob 14.00 |
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše | ŽNK Cerklje Ambrož team | 1 : 2 | Mura |
7.krog |
21.10.2023 ob 16.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | NK Novogradnje MB Tabor | 1 : 6 | ŽNK Cerklje |
8.krog |
28.10.2023 ob 11.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje Ambrož team | 0 : 1 | ŽNK Radomlje |
9.krog |
04.11.2023 ob 10.00 |
Stadion Videm Vransko | ŽNK Žalec | 0 : 8 | ŽNK Cerklje |
10.krog |
11.11.2023 ob 11.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje Ambrož team | 5 : 0 | ŠD Radlje ob Dravi |
11.krog |
18.11.2023 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | ŽNK Cerklje |
12.krog |
25.11.2023 ob 11.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje Ambrož team | 7 : 0 | Gažon |
13.krog |
09.03.2024 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | ŽNK Aluminij | 0 : 0 | ŽNK Cerklje |
14.krog |
23.03.2024 ob 11.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje Ambrož team | 2 : 3 | ŽNK Radlje |
15.krog |
30.03.2024 ob 17.30 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2 : 5 | ŽNK Cerklje Ambrož team |
16.krog |
13.04.2024 ob 11.00 |
Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje Ambrož team | 2 : 1 | ŽNK Mura Nona |
17.krog |
27.04.2024 ob 11.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | : | ŽNK Cerklje Ambrož team |
19.krog | 11.05.2024 | Nogometni center Velesovo | ŽNK Cerklje Ambrož team | : | Primorje Gaia Naturelle |
20.krog | 18.05.2024 | Igrišče Krim | Krim | : | ŽNK Cerklje Ambrož team |
ŽNK CERKLJE |
---|
tel: fax: email: www: |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ema Malgaj | 19 |
2. | Jerca Plevel | 14 |
3. | Ema Demjanovič | 6 |
Natalija Globočnik | 6 | |
5. | Nika Humar | 5 |
6. | Živa Rupar | 4 |
7. | Lara Knaflič | 3 |
8. | Tia Matanović | 2 |
Monika Globočnik | 2 | |
10. | Eglantina Lumi | 1 |
Teodora Granula | 1 | |
Klara But | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 14 | 37 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 16 | 37 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 14 | 37 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 16 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 16 | 31 | |
6 | Krim | 15 | 25 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 16 | 19 | |
8 | ŽNK Aluminij | 17 | 26 | |
9 | Novogradnje MB Tabor | 15 | 21 | |
10 | DNK Trbovlje | 17 | 16 | |
11 | ŽNK Gažon | 15 | 15 | |
12 | ŽNK Žalec | 17 | 11 | |
13 | Mons Claudius | 16 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 16 | 1 |