1.krog 16.08.2020 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Ilirija Extra-Lux 1 : 4 Olimpija Ljubljana
2.krog 22.08.2020 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 5 : 0 Slovan
3.krog 26.08.2020 
ob 17.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 1 : 2 Olimpija Ljubljana
4.krog 29.08.2020 
ob 12.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 11 : 0 Primorje
5.krog 05.09.2020 
ob 11.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 0 : 3 Olimpija Ljubljana
6.krog 12.09.2020 
ob 11.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo 1 : 1 Olimpija Ljubljana
7.krog 19.09.2020 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 4 : 0 Tinex Šenčur
8.krog 23.09.2020 
ob 18.30
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 0 : 0 Olimpija Ljubljana
10.krog 03.10.2020 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 5 : 2 Olimpija Ljubljana
11.krog 10.10.2020 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 9 : 0 Sij Acroni Jesenice
12.krog 17.10.2020 
ob 11.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 0 : 5 Olimpija Ljubljana
13.krog 24.10.2020 
ob 11.00
  Olimpija Ljubljana : Jadran Železničar
14.krog 31.10.2020 
ob 11.00
  Domžale : Olimpija Ljubljana
15.krog 07.11.2020 
ob 14.00
  Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje
16.krog 14.11.2020 
ob 13.30
  Olimpija Ljubljana : Ilirija Extra-Lux
17.krog 21.11.2020 
ob 13.30
  Slovan : Olimpija Ljubljana
18.krog 28.11.2020 
ob 13.00
  Olimpija Ljubljana : Gorica
19.krog     Primorje : Olimpija Ljubljana
20.krog     Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj
21.krog     Olimpija Ljubljana : Bravo
22.krog     Tinex Šenčur : Olimpija Ljubljana
23.krog     Olimpija Ljubljana : Krka
25.krog     Olimpija Ljubljana : Koper
26.krog     Sij Acroni Jesenice : Olimpija Ljubljana
27.krog     Olimpija Ljubljana : Jadran Dekani
28.krog     Jadran Železničar : Olimpija Ljubljana
29.krog     Olimpija Ljubljana : Domžale
30.krog     Brinje Grosuplje : Olimpija Ljubljana
OLIMPIJA

Stadion: Stadion Stožice Ljubljana
Dunajska 159
1000 Ljubljana
tel: 08 205 87 90
fax: 01 434 06 15
email: office@nkolimpija.si
www: www.nkolimpija.si

STRELCI
1. Marcel Petrov 19
2. Žiga Pečjak 7
3. Leo Rimac 4
Lev Bohinc 4
5. Elmin Šljivar 3
Adriano Rizvić 3
7. Jaka Čibej 2
Mateo Aćimović 2
9. Igor Babič 1

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0




DELI NA

0