1.krog 13.08.2022 
ob 11.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan 2 : 3 Bravo Generali
2.krog 20.08.2022 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Slovan
3.krog 27.08.2022 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Koper
4.krog 31.08.2022 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Radomlje
5.krog 03.09.2022 
ob 16.30
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj : Slovan
6.krog 10.09.2022 
ob 16.30
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Krka
7.krog 17.09.2022 
ob 16.00
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  Škofja Loka - Medvode : Slovan
8.krog 24.09.2022 
ob 15.30
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Domžale
9.krog 01.10.2022 
ob 15.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Slovan
10.krog 08.10.2022 
ob 15.30
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Šenčur
11.krog 15.10.2022 
ob 15.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Slovan
12.krog 22.10.2022 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Primorje
13.krog 29.10.2022 
ob 11.00
  Olimpija Ljubljana : Slovan
14.krog 05.11.2022 
ob 14.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Generali : Slovan
15.krog 12.11.2022 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Brinje Grosuplje
16.krog 19.11.2022 
ob 14.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Slovan
17.krog 18.03.2023 
ob 15.00
  Radomlje : Slovan
18.krog 25.03.2023 
ob 16.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Triglav Kranj
19.krog 01.04.2023 
ob 16.30
  Krka : Slovan
20.krog 08.04.2023 
ob 16.30
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Škofja Loka - Medvode
21.krog 15.04.2023 
ob 17.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Slovan
22.krog 22.04.2023 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Ilirija Extra-Lux
23.krog 29.04.2023 
ob 17.00
Športni park Šenčur  Šenčur : Slovan
24.krog 03.05.2023 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Bilje
25.krog 13.05.2023 
ob 17.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje : Slovan
26.krog 20.05.2023 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan : Olimpija Ljubljana
SLOVAN
Gortanova ulica 21
1000 Ljubljana
tel: 01/542-33-57
fax: 01/542-33-57
email: info@nd-slovan.si
www: www.nd-slovan.si

STRELCI
1. Jon Mlinarič 1
Svit Mlekuž 1

LESTVICA
1 Triglav Kranj 1 3
2 Bravo Generali 1 3
3 Brinje Grosuplje 1 3
4 Domžale 1 1
5 Ilirija Extra-Lux 1 1
6 Kalcer Radomlje 1 1
7 Škofja Loka - Medvode 1 1
8 Olimpija Ljubljana 1 1
9 Šenčur 1 1
10 Krka 0 0
11 Bilje 0 0
12 Slovan 1 0
13 Koper 1 0
14 Primorje 1 0




DELI NA