1.krog 15.08.2020 
ob 11.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 9 : 0 Krka
3.krog 26.08.2020 
ob 17.30
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 8 : 1 Koper
4.krog 30.08.2020 
ob 12.00
Športni park Podmežakla Jesenice  Sij Acroni Jesenice 0 : 7 Domžale
5.krog 05.09.2020 
ob 11.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 8 : 0 Jadran Dekani
6.krog 13.09.2020 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 0 : 5 Domžale
7.krog 19.09.2020 
ob 11.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 3 : 2 Bravo
8.krog 23.09.2020 
ob 17.15
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 4 : 2 Brinje Grosuplje
9.krog 27.09.2020 
ob 11.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
10.krog 03.10.2020 
ob 11.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 7 : 0 Slovan
11.krog 11.10.2020 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 0 : 3 Domžale
12.krog 17.10.2020 
ob 10.30
  Domžale : Primorje
13.krog 24.10.2020 
ob 11.00
  Triglav Kranj : Domžale
14.krog 31.10.2020 
ob 11.00
  Domžale : Olimpija Ljubljana
15.krog 07.11.2020 
ob 14.00
  Tinex Šenčur : Domžale
16.krog 14.11.2020 
ob 13.30
  Krka : Domžale
18.krog 28.11.2020 
ob 13.00
  Koper : Domžale
19.krog     Domžale : Sij Acroni Jesenice
20.krog     Jadran Dekani : Domžale
21.krog     Domžale : Jadran Železničar
22.krog     Bravo : Domžale
23.krog     Brinje Grosuplje : Domžale
24.krog     Ilirija Extra-Lux : Domžale
25.krog     Slovan : Domžale
26.krog     Domžale : Gorica
27.krog     Primorje : Domžale
28.krog     Domžale : Triglav Kranj
29.krog     Olimpija Ljubljana : Domžale
30.krog     Domžale : Tinex Šenčur
DOMŽALE

Stadion: Športni park Domžale
Kopališka cesta 4
1230 Domžale
tel: 01/722 65 50
fax: 01/721 03 73
email: info@nkdomzale.si
www: www.nkdomzale.si

STRELCI
1. Luka Mlakar 24
2. Luka Dovžan Karahodžić 8
3. Denis Hamulić 6
4. Niko Grlić 4
Luka Topalović 4
Ivano Čančar 4
7. Gabriel Sojer 3
8. Leo Jusić 2
9. Nik Grohar 1

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0




DELI NA

0