2.krog 05.09.2021 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 0 : 2 Slovan
3.krog 11.09.2021 
ob 13.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 3 : 0 Jadran Železničar
4.krog 29.09.2021 
ob 18.30
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 0 : 3 Krka
5.krog 26.09.2021 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 9 : 0 Jadran Železničar
6.krog 03.10.2021 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 1 : 0 Bilje
7.krog 09.10.2021 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 3 : 2 Jadran Železničar
8.krog 17.10.2021 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 0 : 5 Bravo Generali
9.krog 17.11.2021 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 0 Jadran Železničar
10.krog 24.11.2021 
ob 16.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
11.krog 05.03.2022 
ob 11.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 2 : 1 Jadran Železničar
12.krog 14.11.2021 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 1 : 1 Getris Šenčur
13.krog 13.03.2022 
ob 11.00
Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše  SIJ Acroni Jesenice 0 : 6 Jadran Železničar
14.krog 20.03.2022 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 0 : 4 Triglav Kranj
15.krog 26.03.2022 
ob 11.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 0 : 0 Jadran Železničar
16.krog 30.04.2022 
ob 11.00
Športni park Šenčur  Getris Šenčur 2 : 0 Jadran Železničar
17.krog 27.04.2022 
ob 17.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 0 : 3 Primorje
18.krog 13.04.2022 
ob 17.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 6 : 1 Jadran Železničar
19.krog PRELOŽENO   Jadran Železničar 3 : 0 SIJ Acroni Jesenice
21.krog 14.05.2022 
ob 11.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 2 : 1 Jadran Železničar
22.krog 22.05.2022 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar 1 : 1 Brinje Grosuplje
ŽELEZNIČAR DIVAČA
Kraška cesta 67
6215 Divača
tel:
fax:
email: nkzeleznicar.divaca@gmail.com
www:

STRELCI
1. Alex Borjančič 5
Nik Žvan 5
3. Svit Blaško 2
4. Jovan Bruno Milošević 1
Jan Valenčič 1
Nejc Lemut 1

LESTVICA
1 Bravo Generali 21 47
2 Koper 21 45
3 Olimpija Ljubljana 21 44
4 Domžale 21 40
5 Triglav Kranj 21 37
6 Ilirija Extra-Lux 21 29
7 Slovan 21 28
8 Krka 21 23
9 Bilje 20 29
10 Brinje Grosuplje 20 25
11 Primorje 20 23
12 Getris Šenčur 20 23
13 Jadran Dekani 20 20
14 Jadran Železničar 20 12
15 SIJ Acroni Jesenice 20 0




DELI NA