1.krog 15.08.2020 
ob 11.00
Športni park Dekani  Jadran Dekani 0 : 4 Koper
2.krog 09.09.2020 
ob 19.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 6 : 0 Jadran Železničar
3.krog 26.08.2020 
ob 17.30
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 8 : 1 Koper
4.krog 29.08.2020 
ob 18.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 2 Brinje Grosuplje
5.krog 05.09.2020 
ob 11.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Koper
6.krog 12.09.2020 
ob 12.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 4 : 0 Slovan
7.krog 20.09.2020 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 3 : 3 Koper
8.krog 23.09.2020 
ob 18.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 6 : 1 Primorje
9.krog 26.09.2020 
ob 17.30
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 2 : 3 Koper
10.krog 03.10.2020 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 5 : 2 Olimpija Ljubljana
11.krog 10.10.2020 
ob 11.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 1 : 1 Koper
12.krog 18.10.2020 
ob 13.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 5 : 2 Krka
14.krog 31.10.2020 
ob 11.00
  Bravo : Koper
15.krog 07.11.2020 
ob 14.00
  Koper : Sij Acroni Jesenice
16.krog 14.11.2020 
ob 13.30
  Koper : Jadran Dekani
17.krog 21.11.2020 
ob 13.30
  Jadran Železničar : Koper
18.krog 28.11.2020 
ob 13.00
  Koper : Domžale
19.krog     Brinje Grosuplje : Koper
20.krog     Koper : Ilirija Extra-Lux
21.krog     Slovan : Koper
22.krog     Koper : Gorica
23.krog     Primorje : Koper
24.krog     Koper : Triglav Kranj
25.krog     Olimpija Ljubljana : Koper
26.krog     Koper : Tinex Šenčur
27.krog     Krka : Koper
29.krog     Koper : Bravo
30.krog     Sij Acroni Jesenice : Koper
KOPER

Stadion: ŠRC Bonifika
Ljubljanska cesta 2
6000 Koper - Capodistria
tel: 05/ 908 53 80
fax: 05/ 908 53 84
email: info@fckoper.si
www: www.fckoper.si

STRELCI
1. Luka Tunanović 7
Matjaž Veber 7
3. Sean Subašić 6
4. Kenan Kurtović 5
Luka Žavbi 5
6. Maj Žigart 3
Erik Milošević 3
8. Dušan Vukelić 2
Liam Harambašić 2
10. Alex Martin Prodan 1
Rene Hrvatin 1

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0




DELI NA