1.krog 16.08.2020 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 8 : 1 Primorje
2.krog 22.08.2020 
ob 15.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo 2 : 0 Primorje
3.krog 26.08.2020 
ob 17.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 0 : 1 Triglav Kranj
4.krog 29.08.2020 
ob 12.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 11 : 0 Primorje
5.krog 05.09.2020 
ob 17.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 1 Tinex Šenčur
6.krog 12.09.2020 
ob 11.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 2 : 2 Primorje
8.krog 23.09.2020 
ob 18.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 6 : 1 Primorje
9.krog 27.09.2020 
ob 11.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 2 : 0 Sij Acroni Jesenice
10.krog 03.10.2020 
ob 11.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 0 : 0 Primorje
11.krog 10.10.2020 
ob 16.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 0 : 0 Jadran Železničar
12.krog 17.10.2020 
ob 10.30
  Domžale : Primorje
13.krog 24.10.2020 
ob 11.00
  Primorje : Brinje Grosuplje
14.krog 31.10.2020 
ob 11.00
  Ilirija Extra-Lux : Primorje
15.krog 07.11.2020 
ob 14.00
  Primorje : Slovan
16.krog 14.11.2020 
ob 13.30
  Primorje : Gorica
17.krog 21.11.2020 
ob 13.30
  Primorje : Bravo
18.krog 28.11.2020 
ob 13.00
  Triglav Kranj : Primorje
19.krog     Primorje : Olimpija Ljubljana
20.krog     Tinex Šenčur : Primorje
21.krog     Primorje : Krka
23.krog     Primorje : Koper
24.krog     Sij Acroni Jesenice : Primorje
25.krog     Primorje : Jadran Dekani
26.krog     Jadran Železničar : Primorje
27.krog     Primorje : Domžale
28.krog     Brinje Grosuplje : Primorje
29.krog     Primorje : Ilirija Extra-Lux
30.krog     Slovan : Primorje
PRIMORJE
Goriška cesta 44
5270 Ajdovščina
tel:
fax:
email: nsajdovscina1@gmail.com
www: nogometna-sola-ajdovscina.si

STRELCI
1. Luka Pasutto 3
2. Lan Samec 1
Mark Žgur 1
Svit Trkman 1

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0




DELI NA

0