1.krog 17.08.2019 
ob 11.00
Športni park Dekani  Jadran Dekani 1 : 3 Olimpija Ljubljana
2.krog 21.08.2019 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 1 Interblock Ljubljana
3.krog 31.08.2019 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 2 : 0 Olimpija Ljubljana
4.krog 04.09.2019 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 1 Gorica
5.krog 08.09.2019 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran-Železničar 0 : 3 Olimpija Ljubljana
6.krog 14.09.2019 
ob 11.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
7.krog 21.09.2019 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 3 Domžale
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Športni park Podmežakla Jesenice  Sij Acroni Jesenice 0 : 2 Olimpija Ljubljana
9.krog 05.10.2019 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
10.krog 12.10.2019 
ob 11.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 1 Olimpija Ljubljana
11.krog 19.10.2019 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 4 : 1 Triglav Kranj
12.krog 26.10.2019 
ob 13.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum 0 : 2 Olimpija Ljubljana
13.krog 19.11.2019 
ob 14.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 1 Krka
14.krog 09.11.2019 
ob 13.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 4 : 1 Jadran Dekani
15.krog 16.11.2019 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock 0 : 5 Olimpija Ljubljana
16.krog 23.11.2019 
ob 10.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Olimpija Ljubljana
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Jadran Železničar
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Kalcer Radomlje
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Olimpija Ljubljana
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Sij Acroni Jesenice
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Olimpija Ljubljana
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Koper
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj : Olimpija Ljubljana
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Bravo Publikum
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Olimpija Ljubljana
OLIMPIJA

Stadion: Stadion Stožice Ljubljana
Dunajska 159
1000 Ljubljana
tel: 08 205 87 90
fax: 01 434 06 15
email: info@nkolimpija.si
www: www.nkolimpija.si

STRELCI
1. Tian Kujović 12
2. Jakob Pečjak 8
3. Adnan Vilić 3
Ervin Palić 3
5. Nik Guberac 2
Luka Purkart 2
Gal Pečjak 2
8. Brin Šifrar 1
Matevž Kobal 1
Matic Dimič 1

LESTVICA
1 Krka 15 40
2 Koper 15 39
3 Bravo Publikum 15 34
4 Olimpija Ljubljana 15 34
5 Domžale 15 32
6 Brinje Grosuplje 15 29
7 Ilirija Extra-Lux 15 23
8 Gorica 15 23
9 Jadran Železničar 15 13
10 Jadran Dekani 15 12
11 Triglav Kranj 15 9
12 Sij Acroni Jesenice 15 8
13 Kalcer Radomlje 15 6
14 Interblock 15 1




DELI NA