1.krog 17.08.2019 
ob 11.00
Športni park Dekani  Jadran Dekani 1 : 3 Olimpija Ljubljana
2.krog 21.08.2019 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 1 Interblock Ljubljana
3.krog 31.08.2019 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 2 : 0 Olimpija Ljubljana
4.krog 04.09.2019 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 1 Gorica
5.krog 08.09.2019 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran-Železničar 0 : 3 Olimpija Ljubljana
6.krog 14.09.2019 
ob 11.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
7.krog 21.09.2019 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Domžale
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Športni park Podmežakla Jesenice  Sij Acroni Jesenice : Olimpija Ljubljana
9.krog 05.10.2019 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Ilirija Extra-Lux
10.krog 12.10.2019 
ob 15.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Olimpija Ljubljana
11.krog 19.10.2019 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj
12.krog 26.10.2019 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Olimpija Ljubljana
13.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Krka
14.krog 09.11.2019 
ob 14.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Jadran Dekani
15.krog 16.11.2019 
ob 13.30
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock Ljubljana : Olimpija Ljubljana
16.krog 23.11.2019 
ob 13.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Olimpija Ljubljana
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Jadran-Železničar
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Kalcer Radomlje
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Olimpija Ljubljana
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Sij Acroni Jesenice
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Olimpija Ljubljana
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Koper
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj : Olimpija Ljubljana
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Bravo Publikum
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Olimpija Ljubljana
OLIMPIJA

Stadion: Stadion Stožice Ljubljana
Dunajska 159
1000 Ljubljana
tel: 08 205 87 90
fax: 01 434 06 15
email: info@nkolimpija.si
www: www.nkolimpija.si

STRELCI
1. Jakob Pečjak 4
2. Tian Kujović 3
3. Ervin Palić 2
4. Matic Dimič 1
Nik Guberac 1
Luka Purkart 1
Gal Pečjak 1

LESTVICA
1 Domžale 6 16
2 Krka 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 15
4 Koper 6 12
5 Brinje Grosuplje 6 11
6 Bravo Publikum 5 10
7 Gorica 6 9
8 Ilirija Extra-Lux 4 7
9 Jadran Dekani 6 5
10 Sij Acroni Jesenice 6 4
11 Kalcer Radomlje 6 4
12 Jadran Železničar 6 4
13 Triglav Kranj 6 2
14 Interblock 5 0




DELI NA