1.krog 28.08.2019 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 5 : 0 Gorica
2.krog 25.08.2019 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran-Železničar 0 : 5 Brinje Grosuplje
3.krog 31.08.2019 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 2 : 0 Olimpija Ljubljana
4.krog 04.09.2019 
ob 17.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 3 : 0 Brinje Grosuplje
5.krog 07.09.2019 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 1 : 1 Sij Acroni Jesenice
6.krog 14.09.2019 
ob 11.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Brinje Grosuplje
7.krog 22.09.2019 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 0 : 2 Koper
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 0 : 3 Brinje Grosuplje
9.krog 05.10.2019 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 0 : 1 Bravo Publikum
10.krog 12.10.2019 
ob 11.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 4 : 0 Brinje Grosuplje
11.krog 19.10.2019 
ob 18.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 6 : 3 Jadran Dekani
12.krog 27.10.2019 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 2 : 0 Interblock
13.krog 02.11.2019 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 6 : 0 Kalcer Radomlje
14.krog 10.11.2019 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 0 : 3 Brinje Grosuplje
15.krog 16.11.2019 
ob 18.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 5 : 0 Jadran Železničar
16.krog 23.11.2019 
ob 10.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 3 : 2 Brinje Grosuplje
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Domžale
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Športni park Podmežakla Jesenice  Sij Acroni Jesenice : Brinje Grosuplje
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Ilirija Extra-Lux
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Brinje Grosuplje
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Triglav Kranj
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Brinje Grosuplje
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Krka
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani : Brinje Grosuplje
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Interblock : Brinje Grosuplje
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje : Brinje Grosuplje
BRINJE GROSUPLJE
Ob Grosupeljščici 19
1290 Grosuplje
tel:
fax:
email: info@nkbrinje.si
www: www.nogometniklub-brinje.si

STRELCI
1. Aleks Ristić 15
2. Nejc Velepič 10
3. Val Borštnik 5
4. Vid Hojč 3
5. Žan Marjetič 2
Anel Islamagić 2
7. Luka Čižmek 1
Dario Dajović 1
Urban Jamnik 1
Luka Šlemic 1

LESTVICA
1 Koper 16 42
2 Krka 16 41
3 Olimpija Ljubljana 16 37
4 Domžale 16 35
5 Bravo Publikum 16 34
6 Brinje Grosuplje 16 29
7 Ilirija Extra-Lux 16 24
8 Gorica 16 24
9 Jadran Železničar 16 14
10 Jadran Dekani 16 12
11 Sij Acroni Jesenice 16 11
12 Triglav Kranj 16 10
13 Kalcer Radomlje 16 7
14 Interblock 16 1




DELI NA