1.krog 16.08.2020 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 1 : 0 Tinex Šenčur
2.krog 22.08.2020 
ob 16.30
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 2 : 3 Brinje Grosuplje
4.krog 29.08.2020 
ob 18.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 2 Brinje Grosuplje
5.krog 05.09.2020 
ob 17.30
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 5 : 0 Sij Acroni Jesenice
6.krog 12.09.2020 
ob 11.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 0 : 1 Brinje Grosuplje
7.krog 19.09.2020 
ob 18.30
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 2 : 0 Jadran Železničar
8.krog 23.09.2020 
ob 17.15
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 4 : 2 Brinje Grosuplje
9.krog 26.09.2020 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 4 : 0 Bravo
10.krog 04.10.2020 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 0 : 0 Ilirija Extra-Lux
11.krog 10.10.2020 
ob 11.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan 2 : 5 Brinje Grosuplje
12.krog 17.10.2020 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 1 : 0 Gorica
13.krog PRELOŽENO Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Brinje Grosuplje
14.krog PRELOŽENO Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Triglav Kranj
15.krog PRELOŽENO Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje
16.krog PRELOŽENO Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje
17.krog PRELOŽENO Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Krka
19.krog 13.03.2021 
ob 15.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Koper
20.krog 20.03.2021 
ob 15.00
Športni park Podmežakla Jesenice  Sij Acroni Jesenice : Brinje Grosuplje
21.krog 27.03.2021 
ob 16.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Jadran Dekani
22.krog 03.04.2021 
ob 16.30
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Jadran Železničar : Brinje Grosuplje
23.krog 10.04.2021 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Domžale
24.krog 17.04.2021 
ob 17.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo : Brinje Grosuplje
25.krog 21.04.2021 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Brinje Grosuplje
26.krog 24.04.2021 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Slovan
27.krog 01.05.2021 
ob 17.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Brinje Grosuplje
28.krog 08.05.2021 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Primorje
29.krog 15.05.2021 
ob 17.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj : Brinje Grosuplje
30.krog 22.05.2021 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Olimpija Ljubljana
BRINJE GROSUPLJE
Ob Grosupeljščici 19
1290 Grosuplje
tel:
fax:
email: info@nkbrinje.si
www: www.nogometniklub-brinje.si

STRELCI
1. Luka Čižmek 6
2. Urh Zelnik 4
Mark Tomšič 4
4. Denis Nikić 3
Rok Aleksander Kadrijevič 3
6. Val Zabukovec 2
7. Lan Pahović 1
Aljaž Bozovičar 1
Liam Strnad 1
Sergej Lazarević 1

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0




DELI NA