1.krog 15.08.2020 
ob 11.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan 0 : 0 Triglav Kranj
2.krog 22.08.2020 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 5 : 0 Slovan
3.krog 26.08.2020 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan 0 : 1 Tinex Šenčur
4.krog 29.08.2020 
ob 11.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 4 : 1 Slovan
6.krog 12.09.2020 
ob 12.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 4 : 0 Slovan
7.krog 19.09.2020 
ob 11.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan 2 : 0 Sij Acroni Jesenice
8.krog 23.09.2020 
ob 17.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 0 : 0 Slovan
9.krog 27.09.2020 
ob 16.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan 2 : 1 Jadran Železničar
10.krog 03.10.2020 
ob 11.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 7 : 0 Slovan
11.krog 10.10.2020 
ob 11.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan 2 : 5 Brinje Grosuplje
12.krog 18.10.2020 
ob 11.00
  Ilirija Extra-Lux : Slovan
13.krog 24.10.2020 
ob 11.00
  Slovan : Bravo
14.krog 31.10.2020 
ob 11.00
  Slovan : Gorica
15.krog 07.11.2020 
ob 14.00
  Primorje : Slovan
16.krog 14.11.2020 
ob 13.30
  Triglav Kranj : Slovan
17.krog 21.11.2020 
ob 13.30
  Slovan : Olimpija Ljubljana
18.krog 28.11.2020 
ob 13.00
  Tinex Šenčur : Slovan
19.krog     Slovan : Krka
21.krog     Slovan : Koper
22.krog     Sij Acroni Jesenice : Slovan
23.krog     Slovan : Jadran Dekani
24.krog     Jadran Železničar : Slovan
25.krog     Slovan : Domžale
26.krog     Brinje Grosuplje : Slovan
27.krog     Slovan : Ilirija Extra-Lux
28.krog     Bravo : Slovan
29.krog     Gorica : Slovan
30.krog     Slovan : Primorje
ND SLOVAN
Gortanova ulica 21
1000 Ljubljana
tel: 01/542-33-57
fax: 01/542-33-57
email: info@nd-slovan.si
www: www.nd-slovan.si

STRELCI
1. Sergej Saveljić 2
Benjamin Begić Jesenšek 2
Tarik Hasanić 2
4. Natan Pajić 1

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0




DELI NA

0