1.krog 16.08.2020 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 1 : 0 Tinex Šenčur
2.krog 22.08.2020 
ob 11.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 0 : 6 Ilirija Extra-Lux
3.krog 26.08.2020 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Slovan 0 : 1 Tinex Šenčur
4.krog 29.08.2020 
ob 11.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 3 : 0 Gorica
5.krog 05.09.2020 
ob 17.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 1 Tinex Šenčur
6.krog 12.09.2020 
ob 11.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 1 : 0 Triglav Kranj
7.krog 19.09.2020 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 4 : 0 Tinex Šenčur
8.krog 23.09.2020 
ob 16.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo 3 : 1 Tinex Šenčur
9.krog 26.09.2020 
ob 11.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 1 : 0 Krka
11.krog 10.10.2020 
ob 11.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 1 : 1 Koper
12.krog 17.10.2020 
ob 11.00
Športni park Podmežakla Jesenice  Sij Acroni Jesenice 1 : 4 Tinex Šenčur
13.krog 24.10.2020 
ob 11.00
  Tinex Šenčur : Jadran Dekani
14.krog 31.10.2020 
ob 11.00
  Jadran Železničar : Tinex Šenčur
15.krog 07.11.2020 
ob 14.00
  Tinex Šenčur : Domžale
16.krog 14.11.2020 
ob 13.30
  Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje
17.krog 21.11.2020 
ob 13.30
  Ilirija Extra-Lux : Tinex Šenčur
18.krog 28.11.2020 
ob 13.00
  Tinex Šenčur : Slovan
19.krog     Gorica : Tinex Šenčur
20.krog     Tinex Šenčur : Primorje
21.krog     Triglav Kranj : Tinex Šenčur
22.krog     Tinex Šenčur : Olimpija Ljubljana
23.krog     Tinex Šenčur : Bravo
24.krog     Krka : Tinex Šenčur
26.krog     Koper : Tinex Šenčur
27.krog     Tinex Šenčur : Sij Acroni Jesenice
28.krog     Jadran Dekani : Tinex Šenčur
29.krog     Tinex Šenčur : Jadran Železničar
30.krog     Domžale : Tinex Šenčur
ŠD ŠENČUR
Pipanova cesta 45
4208 Šenčur
tel: 04/251-12-33
fax: 04/251-12-33
email: nksencur@t-2.net
www: www.sportnodrustvo-sencur.si

STRELCI
1. Aldin Jakupović 4
2. Lovro Gal Janc 2
Dominik Schenk 2
4. Žiga Oselj 1
Bor Repič 1
Nejc Dokl 1
Maks Pori 1
Luka Grabnar 1

LESTVICA
1 Domžale 10 30
2 Koper 12 29
3 Olimpija Ljubljana 11 26
4 Brinje Grosuplje 11 25
5 Bravo 11 20
6 Ilirija Extra-Lux 10 19
7 Tinex Šenčur 11 17
8 Gorica 11 16
9 Triglav Kranj 11 16
10 Slovan 10 8
11 Primorje 10 7
12 Jadran Železničar 11 7
13 Jadran Dekani 12 6
14 Krka 11 5
15 Sij Acroni Jesenice 12 3
16 Ilirska Bistrica 0 0




DELI NA

0