2.krog 20.09.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN SEVNICA 0 : 1 FC Hiša daril Ptuj
3.krog 27.09.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 1 : 3 FC Litija
4.krog 04.10.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 5 : 3 KMN Bronx Škofije
5.krog 15.10.2019 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 2 FC Hiša daril Ptuj
6.krog 18.10.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 2 : 2 Siliko
7.krog 08.11.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 9 : 3 FC Hiša daril Ptuj
8.krog 15.11.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 1 : 1 KMN Tomaž Šic Bar
9.krog 22.11.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 3 : 1 FC Hiša daril Ptuj
11.krog 04.12.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 1 : 2 KMN Sevnica
12.krog 20.12.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 4 : 0 FC Hiša daril Ptuj
13.krog 11.01.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 4 : 0 FC Hiša daril Ptuj
14.krog 22.01.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 3 : 8 Dobovec Pivovarna Kozel
15.krog 07.02.2020 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko 7 : 1 FC Hiša daril Ptuj
16.krog 14.02.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 1 : 2 FSK Stripy
17.krog 21.02.2020 
ob 20.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Tomaž Šic Bar 2 : 0 FC Hiša daril Ptuj
18.krog 06.03.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 1 : 4 KMN Oplast Kobarid
HIŠA DARIL PTUJ
Na postajo 31
2250 Ptuj
tel:
fax:
email: sandi.furek@gmail.com
www:

STRELCI
1. Tilen Gajser 10
2. Žan Krajnc 3
3. David Pauko 2
Žiga Tkalčič 2
5. Davor Fleten 1
Thomas Pihler 1
Jurček Klinc 1
Esat Ramadani 1
Vito Miloševič 1
Timotej Kotnik 1

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 16 43
2 FC Litija 16 29
3 FSK Stripy 16 23
4 Siliko 16 22
5 KMN Tomaž Šic Bar 16 20
6 KMN Bronx Škofije 16 19
7 KMN Oplast Kobarid 16 19
8 KMN Sevnica 16 19
9 FC Hiša daril Ptuj 16 8




DELI NA