1.krog 28.09.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  FK Dobovec 6 : 0 FSK Stripy
2.krog 05.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 1 : 2 FC Litija
3.krog 12.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 3 : 3 FSK Stripy
4.krog 19.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 5 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
5.krog 26.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor 3 : 1 FSK Stripy
6.krog 02.11.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 8 : 5 KMN Bronx Škofije
7.krog 09.11.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 2 : 4 FSK Stripy
8.krog 23.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 3 : 2 FSK Stripy
9.krog 01.12.2018 
ob 19.00
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 6 : 4 KMN Oplast Kobarid
10.krog 07.12.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 2 : 6 Dobovec Pivovarna Kozel
11.krog 21.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 5 : 0 FSK Stripy
12.krog 11.01.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 3 : 3 Siliko Mkeršmanc
13.krog 25.01.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 2 : 3 FSK Stripy
14.krog 01.02.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 1 : 10 FutureNet Maribor
15.krog 08.02.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 3 : 1 FSK Stripy
16.krog 15.02.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 8 : 4 FC Ivančna Gorica
17.krog 22.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy : KMN Sevnica
18.krog 08.03.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid : FSK Stripy
FSK STRIPY
Frankovo naselje 51
4220 Škofja Loka
tel: 041 723 793
fax:
email: info@fsk-stripy.si
www: www.fsk-stripy.si

STRELCI
1. Rok Bešter 8
Aleš Bešter 8
3. Tine Šturm 7
4. Luka Jamnik 6
5. Luka Kanc 5
6. Andrej Mohorič 4
7. Urban Tavčar 3
8. Vanč Florjančič 2
Gašper Česen 2
10. Matej Mohorič 1

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 16 45
2 FutureNet Maribor 16 43
3 FC Litija 16 34
4 Siliko Mkeršmanc 16 22
5 KMN Bronx Škofije 16 21
6 FSK Stripy 16 20
7 KMN Oplast Kobarid 16 19
8 KMN Sevnica 16 15
9 FC Ivančna Gorica 16 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 16 1




DELI NA