1.krog 28.09.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  FK Dobovec 6 : 0 FSK Stripy
2.krog 16.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 1 : 4 Dobovec Pivovarna Kozel
3.krog 12.10.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica
4.krog 19.10.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FC Litija
5.krog 26.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 1 : 2 Dobovec Pivovarna Kozel
6.krog 02.11.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
7.krog 09.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
8.krog 23.11.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 11 : 2 KMN Bronx Škofije
9.krog 30.11.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 1 : 13 Dobovec Pivovarna Kozel
10.krog 07.12.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 2 : 6 Dobovec Pivovarna Kozel
11.krog 21.12.2018 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 0 KMN Oplast Kobarid
12.krog 11.01.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 1 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
13.krog 25.01.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 1 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
14.krog 01.02.2019 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 7 : 1 Siliko Mkeršmanc
15.krog 08.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 0 : 12 Dobovec Pivovarna Kozel
16.krog 15.02.2019 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FutureNet Maribor
17.krog 22.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije : Dobovec Pivovarna Kozel
18.krog 08.03.2019 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel : FC Ivančna Gorica
DOBOVEC PIVOVARNA KOZEL
Dobovec pri Rogatcu 35 e
3252 Rogatec
tel: 040/814 272
fax:
email: fk.dobovec@gmail.com
www: www.dobovec-kmn.si

STRELCI
1. Rok Mordej 20
2. Alen Fetić 15
3. Kristjan Čujec 14
Denis Totošković 14
5. Klemen Duščak 13
6. Kristijan Postružin 10
7. Žiga Čeh 9
8. Robert Grbić 5
9. Niko Cesarec 3

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 16 45
2 FutureNet Maribor 16 43
3 FC Litija 16 34
4 Siliko Mkeršmanc 16 22
5 KMN Bronx Škofije 16 21
6 FSK Stripy 16 20
7 KMN Oplast Kobarid 16 19
8 KMN Sevnica 16 15
9 FC Ivančna Gorica 16 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 16 1




DELI NA