1.krog 13.09.2019 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 2 KMN Tomaž Šic Bar
2.krog 20.09.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 2 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
4.krog 04.10.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN SEVNICA 2 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
5.krog 15.10.2019 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 12 : 2 FC Hiša daril Ptuj
6.krog 18.10.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 0 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
7.krog 08.11.2019 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 3 FC Litija
8.krog 15.11.2019 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 2 : 2 Siliko
9.krog 27.11.2019 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 1 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
10.krog 29.11.2019 
ob 20.30
ŠIC Ljutomer  KMN Tomaž Šic Bar 3 : 4 Dobovec Pivovarna Kozel
11.krog 06.12.2019 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 KMN Oplast Kobarid
13.krog 10.01.2020 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 10 : 1 KMN Sevnica
14.krog 22.01.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 3 : 8 Dobovec Pivovarna Kozel
15.krog 11.02.2020 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 7 : 1 KMN Bronx Škofije
16.krog 14.02.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 6 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
17.krog 21.02.2020 
ob 20.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko : Dobovec Pivovarna Kozel
18.krog 06.03.2020 
ob 20.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel : FSK Stripy
DOBOVEC PIVOVARNA KOZEL
Dobovec pri Rogatcu 35 e
3252 Rogatec
tel:
fax:
email: fk.dobovec@gmail.com
www: www.dobovec-kmn.si

STRELCI
1. Kristjan Čujec 20
2. Alen Fetić 16
3. Denis Totošković 13
4. Žiga Čeh 8
5. Rok Mordej 6
Klemen Duščak 6
7. Vedran Matošević 4
Teo Turk 4
9. Bruno Jakovljević 2

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 14 37
2 FC Litija 15 26
3 FSK Stripy 14 23
4 Siliko 14 22
5 KMN Sevnica 15 19
6 KMN Tomaž Šic Bar 14 16
7 KMN Bronx Škofije 14 15
8 KMN Oplast Kobarid 14 13
9 FC Hiša daril Ptuj 14 8




DELI NA