1.krog 28.09.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 9 : 3 FC Ivančna Gorica
2.krog 05.10.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Trata Škofja Loka  FSK Stripy 1 : 2 FC Litija
3.krog 12.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 4 : 1 KMN Oplast Kobarid
4.krog 19.10.2018 
ob 21.00
II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina  Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FC Litija
5.krog 26.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 4 : 2 KMN Sevnica
6.krog 02.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 5 : 2 Siliko Mkeršmanc
7.krog 12.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Benedikt  Benedikt avtodeli Džauš 6 : 8 FC Litija
8.krog 23.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 2 : 4 FutureNet Maribor
9.krog 30.11.2018 
ob 20.30
Športna dvorana Burja, Škofije  KMN Bronx Škofije 1 : 5 FC Litija
10.krog 07.12.2018 
ob 20.30
Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica  FC Ivančna Gorica 2 : 6 FC Litija
11.krog 21.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 5 : 0 FSK Stripy
12.krog 11.01.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 4 : 2 FC Litija
13.krog 25.01.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 1 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
14.krog 01.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 2 : 3 FC Litija
15.krog 08.02.2019 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Mkeršmanc 3 : 3 FC Litija
16.krog 15.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 17 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
17.krog 22.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Tabor Maribor  FutureNet Maribor : FC Litija
18.krog 08.03.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Litija  FC Litija : KMN Bronx Škofije
FC LITIJA
Ulica Mire Pregljeve 1
1270 Litija
tel: 041 685 742, 041 874 356
fax:
email: info@fclitija.si
www: www.fclitija.si

STRELCI
1. Gašper Vrhovec 18
2. Borut Ručna 11
3. Denis Ramić 10
4. Anže Širok 9
5. Timotej Debeljak 5
6. Staš Kazič 4
Nejc Vrhovec 4
Patrick Osredkar 4
Dejan Gojić 4
10. David Lah 3
11. Nikola Jandrić 1
Marko Bjelčević 1
Gašper Konavec 1
Marko Đeković 1

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 16 45
2 FutureNet Maribor 16 43
3 FC Litija 16 34
4 Siliko Mkeršmanc 16 22
5 KMN Bronx Škofije 16 21
6 FSK Stripy 16 20
7 KMN Oplast Kobarid 16 19
8 KMN Sevnica 16 15
9 FC Ivančna Gorica 16 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 16 1




DELI NA