1.krog 09.09.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 3 : 5 KMN Meteorplast Šic bar
2.krog 16.09.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 2 : 2 KMN Sevnica
3.krog 23.09.2022 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Vrhnika 5 : 3 ŠD Mlinše
4.krog 30.09.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 1 : 4 KMN Oplast Kobarid
5.krog 14.10.2022 
ob 20.30
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje 1 : 1 ŠD Mlinše
6.krog 21.10.2022 
ob 18.30
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 1 : 3 Futsal klub Dobovec
7.krog 28.10.2022 
ob 20.45
Športna dvorana Bonifika  KMN Bronx Škofije 1 : 0 ŠD Mlinše
8.krog 04.11.2022 
ob 20.30
ŠIC Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 2 : 2 ŠD Mlinše
9.krog 18.11.2022 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica 1 : 2 ŠD Mlinše
10.krog 25.11.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 0 : 2 Siliko Vrhnika
11.krog 02.12.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 3 : 3 ŠD Mlinše
12.krog 10.01.2023 
ob 20.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 4 : 4 Futsal klub Dobrepolje
13.krog 21.12.2022 
ob 20.00
Športna dvorana Rogatec  Futsal klub Dobovec 10 : 1 ŠD Mlinše
14.krog 06.01.2023 
ob 20.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 3 : 4 KMN Bronx Škofije
15.krog 13.01.2023 
ob 20.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Vrhnika 8 : 0 ŠD Mlinše
16.krog 24.01.2023 
ob 20.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 1 : 1 Futsal klub Dobovec
17.krog 27.01.2023 
ob 20.00
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica  KMN Sevnica : ŠD Mlinše
18.krog 10.02.2023 
ob 20.30
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje : ŠD Mlinše
19.krog 17.02.2023 
ob 20.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše : KMN Bronx Škofije
20.krog 17.03.2023 
ob 20.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid : ŠD Mlinše
21.krog 24.03.2023 
ob 20.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše : KMN Meteorplast Šic bar



DELI NA