1.krog 22.08.2021 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 0 : 8 ŽNK Doxakey
2.krog 29.08.2021 
ob 17.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje 7 : 0 ŽNK Doxakey
3.krog 05.09.2021 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  ŽNK Doxakey 0 : 3 Primorje Gaia Naturelle
4.krog 11.09.2021 
ob 11.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  ŽNK Olimpija Ljubljana 24 : 0 ŽNK Doxakey
5.krog 26.09.2021 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  ŽNK Doxakey 0 : 8 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
6.krog 03.10.2021 
ob 16.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  ŽNK Ljubljana 9 : 1 ŽNK Doxakey
7.krog 04.12.2021 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  ŽNK Doxakey 0 : 2 ŽNK Cerklje
8.krog 17.10.2021 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  ŽNK Doxakey 5 : 1 Krim
9.krog 31.10.2021 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  ŽNK Doxakey 0 : 4 ŽNK Radomlje
10.krog 17.03.2022 
ob 15.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje Gaia Naturelle 1 : 2 ŽNK Doxakey
11.krog 14.11.2021 
ob 12.00
Mestni stadion Ptuj  ŽNK Doxakey 0 : 4 ŽNK Olimpija Ljubljana
12.krog 21.11.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 8 : 0 ŽNK Doxakey
13.krog 13.03.2022 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  ŽNK Doxakey 0 : 15 ŽNK Ljubljana
14.krog 20.03.2022 
ob 11.00
Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje 0 : 2 ŽNK Doxakey
15.krog 27.03.2022 
ob 17.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  ŽNK Ljubljana 4 : 1 ŽNK Doxakey
16.krog 03.04.2022 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  ŽNK Doxakey 0 : 15 ŽNK Olimpija Ljubljana
17.krog 24.04.2022 
ob 17.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 16 : 0 ŽNK Doxakey
18.krog 01.05.2022 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  ŽNK Doxakey 2 : 4 Primorje Gaia Naturelle
19.krog 07.05.2022 
ob 11.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 0 : 5 ŽNK Doxakey
20.krog 15.05.2022 
ob 11.00
Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje 4 : 0 ŽNK Doxakey
21.krog 22.05.2022 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  ŽNK Doxakey 0 : 7 ŽNK Radomlje
MSM INTERNATIONAL ORGANISATION
Čučkova ulica 7
2250 Ptuj
tel:
fax:
email: msmioptuj@gmail.com
www:

STRELCI
1. Nuša Štumberger 7
2. Špela Pernek 5
3. Maša Potočnik 3
Eva Vidovič 3
Nuša Forštnarič 3
6. Tjaša Križan 2
7. Tajda Tušek 1
Anja Lončarič 1

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 21 58
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 21 58
3 ŽNK Radomlje 21 39
4 ŽNK Ljubljana 21 39
5 ŽNK Cerklje 21 22
6 Primorje Gaia Naturelle 21 16
7 ŽNK Doxakey 21 15
8 Krim 21 3




DELI NA