1.krog 15.08.2021 
ob 11.00
Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje 5 : 0 Primorje Gaia Naturelle
2.krog 29.08.2021 
ob 17.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje Gaia Naturelle 2 : 1 Krim
3.krog 05.09.2021 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  ŽNK Doxakey 0 : 3 Primorje Gaia Naturelle
4.krog 11.09.2021 
ob 16.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje 8 : 0 Primorje Gaia Naturelle
5.krog 26.09.2021 
ob 11.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Gaia Naturelle 0 : 14 ŽNK Olimpija Ljubljana
6.krog 04.12.2021 
ob 11.00
Športni park Beltinci - pom. igr. - UT  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 12 : 0 Primorje Gaia Naturelle
7.krog 10.10.2021 
ob 15.30
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Gaia Naturelle 0 : 2 ŽNK Ljubljana
8.krog 17.10.2021 
ob 15.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Gaia Naturelle 0 : 2 ŽNK Cerklje
9.krog 31.10.2021 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 0 : 2 Primorje Gaia Naturelle
10.krog 17.03.2022 
ob 15.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje Gaia Naturelle 1 : 2 ŽNK Doxakey
11.krog 14.11.2021 
ob 14.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Gaia Naturelle 1 : 5 ŽNK Radomlje
12.krog 08.12.2021 
ob 16.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 8 : 0 Primorje Gaia Naturelle
13.krog 13.03.2022 
ob 15.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Gaia Naturelle 0 : 14 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
14.krog 20.03.2022 
ob 17.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  ŽNK Ljubljana 12 : 1 Primorje Gaia Naturelle
15.krog 27.03.2022 
ob 15.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 13 : 0 Primorje Gaia Naturelle
16.krog 03.04.2022 
ob 16.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Gaia Naturelle 1 : 15 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
17.krog 24.04.2022 
ob 11.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Krim 1 : 6 Primorje Gaia Naturelle
18.krog 01.05.2022 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  ŽNK Doxakey 2 : 4 Primorje Gaia Naturelle
19.krog 08.05.2022 
ob 18.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Gaia Naturelle 0 : 0 ŽNK Cerklje
20.krog 15.05.2022 
ob 17.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje 8 : 0 Primorje Gaia Naturelle
21.krog 22.05.2022 
ob 11.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Gaia Naturelle 0 : 7 ŽNK Ljubljana



DELI NA