1.krog 17.08.2019 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
2.krog 25.08.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj 0 : 3 A2S Celje
3.krog 31.08.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
4.krog 04.09.2019 
ob 17.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
5.krog 07.09.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
6.krog 15.09.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Vipoll Veržej
7.krog 21.09.2019 
ob 16.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 5 : 0 Drava Dakinda Ptuj
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Športni park Jarenina  Jarenina 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
9.krog 05.10.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Šampion
10.krog 12.10.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
11.krog 20.10.2019 
ob 12.00
Mestni stadion Ptuj  Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Krško
12.krog 26.10.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
13.krog 13.11.2019 
ob 14.00
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Aluminij
14.krog 09.11.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj  Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Kety Emmi Bistrica
15.krog 16.11.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 5 : 0 Drava Dakinda Ptuj
16.krog 23.11.2019 
ob 14.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Drava Dakinda Ptuj : MB Tabor
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci : Drava Dakinda Ptuj
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj : Dravograd
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej : Drava Dakinda Ptuj
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj : Rudar Velenje
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj : Jarenina
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Stadion Olimp Celje  Šampion : Drava Dakinda Ptuj
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj : Maribor
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško : Drava Dakinda Ptuj
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj : Mura
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Drava Dakinda Ptuj
DRAVA PTUJ
Čučkova ulica 7
2250 Ptuj
tel: 02/7711500
fax:
email: info@nk-drava.com
www: www.ns-drava.com

STRELCI
1. Sabur Ali 4
Vito Smodič 4
Tjan Kolednik 4
4. Leo Čeh 2
Anej Jelovica 2
6. Nino Friš 1

LESTVICA
1 Maribor 15 42
2 Krško 15 37
3 Aluminij 15 33
4 A2S Celje 15 30
5 Mura 15 28
6 Rudar Velenje 15 26
7 Dravograd 14 22
8 Jarenina 14 19
9 Šampion 15 16
10 Drava Dakinda Ptuj 15 13
11 Vipoll Veržej 15 13
12 Kety Emmi Bistrica 15 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 15 5
14 MB Tabor 15 3




DELI NA