1.krog 17.08.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor 1 : 1 Vipoll Veržej
2.krog 24.08.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 4 : 2 MB Tabor
3.krog 31.08.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
4.krog 04.09.2019 
ob 19.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 2 : 1 MB Tabor
5.krog 07.09.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.  MB Tabor 0 : 4 Maribor
6.krog 16.09.2019 
ob 16.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško 2 : 0 MB Tabor
7.krog 21.09.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor Maribor  MB Tabor 0 : 3 Mura
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 6 : 0 MB Tabor
9.krog 05.10.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor Maribor  MB Tabor 1 : 1 Kety Emmi Bistrica
10.krog 12.10.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 6 : 0 MB Tabor
11.krog 19.10.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor 1 : 1 Jarenina
12.krog 26.10.2019 
ob 10.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor 1 : 4 Aluvar Gančani Beltinci
13.krog 02.11.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 4 : 1 MB Tabor
14.krog 09.11.2019 
ob 11.00
Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej 1 : 0 MB Tabor
15.krog 16.11.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
16.krog 23.11.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj : MB Tabor
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor : Šampion
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : MB Tabor
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor : Krško
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura : MB Tabor
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor : Aluminij
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica : MB Tabor
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor : A2S Celje
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Športni park Jarenina  Jarenina : MB Tabor
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci : MB Tabor
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor : Dravograd
NK MB TABOR
Ruplova ulica 4
2000 Maribor
tel:
fax:
email: igor@nkmaribortabor.si
www: www.nkmaribortabor.si

STRELCI
1. Žan Ogrinc 3
2. Val Zupančič 1
Anej Gabor 1
Patrik Sakelšek 1
Maj Čertalič 1

LESTVICA
1 Maribor 15 42
2 Krško 15 37
3 Aluminij 15 33
4 A2S Celje 15 30
5 Mura 15 28
6 Rudar Velenje 15 26
7 Dravograd 14 22
8 Jarenina 14 19
9 Šampion 15 16
10 Drava Dakinda Ptuj 15 13
11 Vipoll Veržej 15 13
12 Kety Emmi Bistrica 15 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 15 5
14 MB Tabor 15 3




DELI NA