1.krog 18.08.2019 
ob 11.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 0 : 3 Dravograd
2.krog 24.08.2019 
ob 11.00
Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej 3 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
3.krog 01.09.2019 
ob 11.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 2 : 3 Rudar Velenje
4.krog 04.09.2019 
ob 17.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
5.krog 08.09.2019 
ob 11.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 0 : 1 Šampion
6.krog 14.09.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
7.krog 22.09.2019 
ob 11.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 0 : 3 Krško
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 6 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
9.krog 08.10.2019 
ob 16.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 1 : 2 Aluminij
10.krog 12.10.2019 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica 3 : 3 Aluvar Gančani Beltinci
11.krog 19.10.2019 
ob 15.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 1 : 2 A2S Celje
12.krog 26.10.2019 
ob 10.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor 1 : 4 Aluvar Gančani Beltinci
13.krog 03.11.2019 
ob 11.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 2 : 2 Jarenina
14.krog 09.11.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 2 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
15.krog 16.11.2019 
ob 11.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 1 : 4 Vipoll Veržej
16.krog 24.11.2019 
ob 13.30
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 3 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
17.krog   ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci : Drava Dakinda Ptuj
18.krog   Stadion Olimp Celje  Šampion : Aluvar Gančani Beltinci
19.krog   ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci : Maribor
20.krog   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško : Aluvar Gančani Beltinci
21.krog   ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci : Mura
22.krog   Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Aluvar Gančani Beltinci
23.krog   ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci : Kety Emmi Bistrica
24.krog   Stadion Olimp Celje  A2S Celje : Aluvar Gančani Beltinci
25.krog   ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci : MB Tabor
26.krog   Športni park Jarenina  Jarenina : Aluvar Gančani Beltinci
ND BELTINCI
Ravenska cesta 8A
9231 Beltinci
tel:
fax:
email: igor.adzic@teleing.com
www: ndbeltinci.net

STRELCI
1. Gašper Recek 8
2. Jakob Nejc Ružič 4
3. Oliver Ignjič 2
Alen Sretenovič 2
5. Lisandro Šarkezi 1
Aljaž Vogrinčič 1

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4




DELI NA