1.krog 15.08.2020 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 8 : 0 Beltinci
2.krog 22.08.2020 
ob 11.00
Športni park Beltinci - glavno igrišče  Beltinci 0 : 3 Drava Ptuj
3.krog 26.08.2020 
ob 17.00
PC Poljana, Velika Polana  Nafta 1903 1 : 3 Beltinci
4.krog 29.08.2020 
ob 11.00
Športni park Beltinci - glavno igrišče  Beltinci 0 : 1 Krško
5.krog 05.09.2020 
ob 17.30
Stadion Olimp Celje  VOC Celje 4 : 1 Beltinci
6.krog 12.09.2020 
ob 11.00
Športni park Beltinci - glavno igrišče  Beltinci 1 : 1 Fužinar
7.krog 19.09.2020 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 3 : 0 Beltinci
8.krog 23.09.2020 
ob 15.30
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica 4 : 1 Beltinci
9.krog 26.09.2020 
ob 11.00
Športni park Beltinci - glavno igrišče  Beltinci 0 : 2 Maribor
10.krog 03.10.2020 
ob 11.00
Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej 2 : 0 Beltinci
11.krog 10.10.2020 
ob 11.00
Športni park Beltinci - pom. igr. - UT  Beltinci 3 : 1 Dravinja
12.krog 17.10.2020 
ob 16.30
Stadion Olimp Celje  Šampion 4 : 2 Beltinci
13.krog 24.10.2020 
ob 11.00
  Beltinci : Dravograd
14.krog 31.10.2020 
ob 14.00
  Fortis Jarenina : Beltinci
15.krog 07.11.2020 
ob 14.00
  Beltinci : Rudar Velenje
16.krog 14.11.2020 
ob 13.30
  Beltinci : Aluminij
17.krog 21.11.2020 
ob 13.30
  Drava Ptuj : Beltinci
18.krog 28.11.2020 
ob 13.00
  Beltinci : Nafta 1903
19.krog     Krško : Beltinci
20.krog     Beltinci : VOC Celje
21.krog     Fužinar : Beltinci
22.krog     Beltinci : Mura
23.krog     Beltinci : Kety Emmi Bistrica
24.krog     Maribor : Beltinci
25.krog     Beltinci : Vipoll Veržej
26.krog     Dravinja : Beltinci
27.krog     Beltinci : Šampion
28.krog     Dravograd : Beltinci
29.krog     Beltinci : Fortis Jarenina
30.krog     Rudar Velenje : Beltinci
ND BELTINCI
Ravenska cesta 8A
9231 Beltinci
tel: 051 659 805; 031 572 348
fax:
email: jan.breznik59@gmail.com; sandi.voros@gmail.com
www: ndbeltinci.net

STRELCI
1. Lan Marinič 5
2. Anej Kerec 3
3. Nik Ficko Györek 1
Tjan Kuzma 1

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3




DELI NA