1.krog 17.08.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 6 : 0 Šampion
2.krog 24.08.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 6 : 0 Kety Emmi Bistrica
3.krog 31.08.2019 
ob 10.30
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 2 : 0 Šampion
4.krog 04.09.2019 
ob 19.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 2 : 1 MB Tabor
5.krog 08.09.2019 
ob 11.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 0 : 1 Šampion
6.krog 14.09.2019 
ob 14.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 2 : 4 Dravograd
7.krog 21.09.2019 
ob 11.00
Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej 1 : 0 Šampion
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 1 : 1 Rudar Velenje
9.krog 05.10.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Šampion
10.krog 12.10.2019 
ob 11.00
Športni park Jarenina  Jarenina 2 : 2 Šampion
11.krog 19.10.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 0 : 4 Maribor
12.krog 26.10.2019 
ob 11.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško 0 : 0 Šampion
13.krog 02.11.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 0 : 3 Mura
14.krog 09.11.2019 
ob 11.30
Stadion Olimp Celje  Šampion 0 : 3 Aluminij
15.krog 16.11.2019 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Šampion
16.krog 23.11.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 1 : 1 A2S Celje
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor : Šampion
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Stadion Olimp Celje  Šampion : Aluvar Gančani Beltinci
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd : Šampion
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Stadion Olimp Celje  Šampion : Vipoll Veržej
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Šampion
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Stadion Olimp Celje  Šampion : Drava Dakinda Ptuj
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Stadion Olimp Celje  Šampion : Jarenina
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Šampion
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Stadion Olimp Celje  Šampion : Krško
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura : Šampion
ŠAMPION
Valvazorjeva ulica 12
3000 Celje
tel: 041/664-961
fax:
email: nksampion@gmail.com; ksenija.zilnik@gmail.com
www: www.sampion.si

STRELCI
1. Maj Drobne 9
2. Mirza Jazavac 3
3. Jakob Čolovič 2
Lukas Hempt 2
5. Nikola Delić 1
Leon Šiljeg 1
Domen Milanez 1

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4




DELI NA