1.krog 18.08.2019 
ob 11.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 0 : 3 Dravograd
2.krog 24.08.2019 
ob 11.00
Igrišče Pesnica  Jarenina 1 : 0 Dravograd
3.krog 31.08.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 3 : 0 Vipoll Veržej
4.krog 04.09.2019 
ob 18.30
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
5.krog 07.09.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
6.krog 14.09.2019 
ob 14.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 2 : 4 Dravograd
7.krog 21.09.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 0 : 7 Maribor
8.krog 29.09.2019 
ob 15.30
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško 3 : 0 Dravograd
9.krog 05.10.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd  Dravograd 0 : 4 Mura
10.krog 12.10.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 3 : 0 Dravograd
11.krog 19.10.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 4 : 1 Kety Emmi Bistrica
12.krog 26.10.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 3 : 0 Dravograd
13.krog 02.11.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 4 : 1 MB Tabor
14.krog 09.11.2019 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 2 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
15.krog 20.11.2019 
ob 18.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd 2 : 0 Jarenina
16.krog 23.11.2019 
ob 11.00
Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej 1 : 1 Dravograd
17.krog 14.03.2020 
ob 11.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd : Rudar Velenje
18.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj : Dravograd
19.krog 28.03.2020 
ob 16.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd : Šampion
20.krog 04.04.2020 
ob 16.30
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Dravograd
21.krog 08.04.2020 
ob 17.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd : Krško
22.krog 11.04.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura : Dravograd
23.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd : Aluminij
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica : Dravograd
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd : A2S Celje
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor : Dravograd
DRAVOGRAD-AVTO GRUBELNIK
Trg 4. julija 7
2370 Dravograd
tel: 02/878-44-36
fax: 02/878-44-36
email: nkdravograd@gmail.com
www: www.nkdravograd.com

STRELCI
1. Damjan Vukolić 6
2. Dejan Fink 5
3. Nal Lan Koren 4
Boštjan Smrečnik 4
5. Lun Grizold 3
6. Matic Kotnik 2
Tilen Smode 2

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4




DELI NA