1.krog 18.09.2019 
ob 19.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 3 : 1 Rudar Velenje
2.krog 24.08.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 4 : 2 MB Tabor
3.krog 01.09.2019 
ob 11.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Gančani Beltinci 2 : 3 Rudar Velenje
4.krog 04.09.2019 
ob 18.30
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
5.krog 07.09.2019 
ob 11.00
Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej 0 : 3 Rudar Velenje
6.krog 14.09.2019 
ob 11.00
Športni park Jarenina  Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
7.krog 21.09.2019 
ob 16.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 5 : 0 Drava Dakinda Ptuj
8.krog 28.09.2019 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  Šampion 1 : 1 Rudar Velenje
9.krog 06.10.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 0 : 3 Maribor
10.krog 06.11.2019 
ob 15.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško 1 : 0 Rudar Velenje
11.krog 20.10.2019 
ob 16.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 2 : 1 Mura
12.krog 27.10.2019 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje
13.krog 03.11.2019 
ob 14.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 6 : 1 Kety Emmi Bistrica
14.krog 09.11.2019 
ob 10.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 3 : 0 A2S Celje
15.krog 16.11.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor - igrišče z UT  MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
16.krog 24.11.2019 
ob 13.30
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 3 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Športni center Dravograd-igrišče z UT  Dravograd : Rudar Velenje
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Vipoll Veržej
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Jarenina
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj : Rudar Velenje
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Šampion
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Rudar Velenje
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Krško
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura : Rudar Velenje
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Aluminij
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica : Rudar Velenje
RUDAR

Stadion: Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
Cesta na jezero 7
3320 Velenje
tel: 03/891 90 13
fax: 03/891 90 14
email: info@nkrudarvelenje.com
www: www.nkrudarvelenje.com

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Aljaž Previšić 4
Lovro Turinek 4
4. Tarik Abbas 2
Jakob Miklavc 2
6. Alen Omerović 1
Leon Bulajić 1
Tim Matanovič 1
Jaša Jelen 1
Lovro Golič 1

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4




DELI NA