1.krog 26.09.2018 
ob 15.30
Športni center Dravograd  Dravograd 1 : 2 Maribor
2.krog 21.08.2018 
ob 17.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 5 : 0 Drava Ptuj
3.krog 01.09.2018 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 0 : 3 Maribor
4.krog 05.09.2018 
ob 16.30
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško 1 : 3 Maribor
5.krog 09.09.2018 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 1 : 0 A2S Celje
6.krog 15.09.2018 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 0 : 2 Maribor
7.krog 22.09.2018 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 1 : 0 MB Tabor
8.krog 29.09.2018 
ob 15.30
Stadion Brežice  Brežice 1919 1 : 0 Maribor
9.krog 06.10.2018 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 3 : 0 Šampion
10.krog 13.10.2018 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 2 Maribor
11.krog 20.10.2018 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
12.krog 27.10.2018 
ob 11.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž 1 : 2 Maribor
13.krog 03.11.2018 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 4 : 0 Vipoll Veržej
14.krog 10.11.2018 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 0 : 0 Dravograd
15.krog 17.11.2018 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj 0 : 2 Maribor
16.krog 24.11.2018 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 4 : 0 Rudar Velenje
17.krog 23.03.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 5 : 1 Krško
18.krog 30.03.2019 
ob 15.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 1 : 0 Maribor
19.krog 06.04.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 1 : 0 Mura
20.krog 14.04.2019 
ob 11.00
Športni park Tabor Maribor  MB Tabor 2 : 0 Maribor
21.krog 20.04.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 2 : 0 Brežice 1919
22.krog 07.05.2019 
ob 18.15
Stadion Videm Vransko  Šampion 2 : 4 Maribor
23.krog 14.05.2019 
ob 18.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 2 : 1 Aluminij
24.krog 11.05.2019 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi Bistrica 1 : 2 Maribor
25.krog 18.05.2019 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 12 : 0 Miklavž
26.krog 25.05.2019 
ob 11.00
Stadion Čistina Veržej  Vipoll Veržej 0 : 3 Maribor
MARIBOR

Stadion: Ljudski vrt
Mladinska ulica 29
2000 Maribor
tel: 02/228 47 00
fax: 02/228-47-01
email: info@nkmaribor.com
www: www.nkmaribor.com

STRELCI
1. Anej Rudolf 16
Miha Preksavec 16
3. Marcos Tavares 7
4. Klemen Mlakar 6
Matjaž Kamenšek Pahič 6
6. Aleks Stojaković 4
7. val Mihalič Rader 3
8. Maj Lorbek 1
Žiga Krušič 1
Jan Rajh 1
Anže Bajec 1
Žan Grandošek 1
Enej Klampfer 1

LESTVICA
1 A2S Celje 26 67
2 Maribor 26 67
3 Dravograd 26 58
4 Krško 26 53
5 Drava Dakinda Ptuj 26 42
6 Mura 26 37
7 Kety Emmi Bistrica 26 34
8 Aluminij 26 31
9 Rudar Velenje 26 30
10 MB Tabor 26 28
11 Vipoll Veržej 26 24
12 Šampion 26 22
13 Brežice 1919 26 19
14 Miklavž 26 9




DELI NA