1.krog 07.09.2022 
ob 16.30
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 14 : 0 Brežice 1919
2.krog 20.08.2022 
ob 11.00
Športni center Dravograd  Dravograd 0 : 0 Maribor
3.krog 27.08.2022 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 8 : 0 ROHO VBO
4.krog 31.08.2022 
ob 17.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 13 : 0 Drava Ptuj
5.krog 03.09.2022 
ob 11.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 4 Maribor
6.krog 10.09.2022 
ob 10.30
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 15 : 0 Šampion
7.krog 17.09.2022 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 0 : 15 Maribor
8.krog 24.09.2022 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 2 : 0 A2S Celje
9.krog 01.10.2022 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Maribor
10.krog 08.10.2022 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Jarenina
11.krog 15.10.2022 
ob 15.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura : Maribor
12.krog 22.10.2022 
ob 14.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Rogaška
13.krog 29.10.2022 
ob 11.30
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško Šentjernej : Maribor
14.krog 05.11.2022 
ob 14.00
Stadion Brežice - pomožno igrišče UT  Brežice 1919 : Maribor
15.krog 12.11.2022 
ob 14.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Dravograd
16.krog 19.11.2022 
ob 14.00
Igrišče Rogoza  Roho VBO : Maribor
17.krog 18.03.2023 
ob 15.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj : Maribor
18.krog 25.03.2023 
ob 16.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Aluminij
19.krog 01.04.2023 
ob 16.30
Stadion Olimp Celje  Šampion : Maribor
20.krog 08.04.2023 
ob 16.30
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Kety Emmi&Impol Bistrica
21.krog 15.04.2023 
ob 17.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje : Maribor
22.krog 22.04.2023 
ob 17.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Rudar Velenje
23.krog 29.04.2023 
ob 17.00
Športni park Jarenina  Jarenina : Maribor
24.krog 03.05.2023 
ob 17.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Mura
25.krog 13.05.2023 
ob 17.00
ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT  Rogaška : Maribor
26.krog 20.05.2023 
ob 17.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor : Krško Šentjernej
MARIBOR

Stadion: Ljudski vrt Maribor
Mladinska ulica 29
2000 Maribor
tel: 02/228 47 00
fax: 02/228-47-01
email: info@nkmaribor.com
www: www.nkmaribor.com

STRELCI
1. Vid Tramšek 12
Gal Napečnik 12
Nejc Viher 12
4. Tilen Letonja 11
5. Žan Meško 9
6. Joshua Moraes Tavares 5
7. Vid Novak 4
8. Mark Frank 1
Matic Ferk 1
Nino Šmigoc 1
Tai Urankar 1
Amar Velić 1

LESTVICA
1 Maribor 8 22
2 Mura 8 19
3 A2S Celje 7 16
4 Aluminij 7 16
5 Krško Šentjernej 6 13
6 Rudar Velenje 8 13
7 Dravograd 8 11
8 Roho VBO 7 10
9 Rogaška 7 9
10 Kety Emmi&Impol Bistrica 7 7
11 Jarenina 8 4
12 Drava Ptuj 7 4
13 Šampion 6 3
14 Brežice 1919 8 0




DELI NA