1.krog 07.08.2022 
ob 11.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 1 : 1 Krka
2.krog 11.08.2022 
ob 16.30
Stadion Ivančna Gorica  Brinje Grosuplje 2 : 1 Mura
3.krog 17.08.2022 
ob 11.30
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 2 : 3 Ilirija Extra-Lux
4.krog 21.08.2022 
ob 11.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 1 : 0 Mura
5.krog 28.08.2022 
ob 11.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 3 : 2 Domžale
6.krog 03.09.2022 
ob 13.30
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 0 : 1 Nafta 1903
7.krog 10.09.2022 
ob 12.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 0 : 0 Mura
8.krog 01.10.2022 
ob 13.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 1 : 2 Bravo Nova KBM
9.krog 09.10.2022 
ob 14.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Mura
10.krog 12.10.2022 
ob 12.30
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Maribor
11.krog 15.10.2022 
ob 12.30
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Mura
12.krog 22.10.2022 
ob 11.30
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Kalcer Radomlje
13.krog 29.10.2022 
ob 11.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij : Mura
14.krog 05.11.2022 
ob 11.30
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Mura
15.krog 26.11.2022 
ob 11.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Brinje Grosuplje
16.krog 11.03.2023 
ob 12.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Mura
17.krog 18.03.2023 
ob 12.30
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : A2S Celje
18.krog 25.03.2023 
ob 12.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Mura
19.krog 01.04.2023 
ob 13.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Mura
20.krog 08.04.2023 
ob 14.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Olimpija Ljubljana
21.krog 15.04.2023 
ob 14.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Mura
22.krog 22.04.2023 
ob 14.30
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Koper
23.krog 29.04.2023 
ob 14.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Mura
24.krog 03.05.2023 
ob 14.30
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Gorica
25.krog 13.05.2023 
ob 14.30
Športni park Radomlje - pomožno igr.  Kalcer Radomlje : Mura
26.krog 20.05.2023 
ob 14.30
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Nova KBM Aluminij
MURA

Stadion: Mestni stadion Fazanerija
Kopališka ulica 45
9000 Murska Sobota
tel:
fax:
email: info@nsmura.si
www: www.nsmura.si

STRELCI
1. Bine Anželj 2
2. Anej Kerec 1
Samo Sečkar 1
Oliver Ignjič 1
David Vidmajer 1
Mateo Tomašić 1
Gašper Fišer 1

LESTVICA
1 Bravo Nova KBM 8 19
2 A2S Celje 8 18
3 Olimpija Ljubljana 8 17
4 Domžale 8 14
5 Koper 8 14
6 Krka 8 13
7 Maribor 8 12
8 Brinje Grosuplje 8 11
9 Nova KBM Aluminij 8 11
10 Ilirija Extra-Lux 8 10
11 Nafta 1903 8 6
12 Mura 8 5
13 Gorica 8 3
14 Kalcer Radomlje 8 3




DELI NA