1.krog 18.08.2019 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 0 Mura
2.krog 24.08.2019 
ob 11.00
ŠNK Bakovci  Mura 1 : 1 Gorica
3.krog 31.08.2019 
ob 11.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 4 : 2 Mura
4.krog 02.10.2019 
ob 13.30
ŠNK Bakovci  Mura 0 : 1 Maribor
5.krog 14.09.2019 
ob 14.30
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 6 : 1 Mura
6.krog 21.09.2019 
ob 11.00
ŠNK Bakovci  Mura 3 : 1 Rudar Velenje
7.krog 28.09.2019 
ob 15.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 1 : 2 Mura
8.krog 16.10.2019 
ob 13.30
ŠNK Bakovci  Mura 0 : 1 Bravo Publikum
9.krog 13.10.2019 
ob 13.30
Stadion Matija Gubec Krško  Krško 0 : 2 Mura
10.krog 19.10.2019 
ob 13.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Mura
11.krog 26.10.2019 
ob 13.00
ŠNK Bakovci  Mura : VOC Celje
12.krog 02.11.2019 
ob 12.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Mura
13.krog 09.11.2019 
ob 12.00
ŠNK Bakovci  Mura : Olimpija Ljubljana
14.krog 16.11.2019 
ob 11.30
ŠNK Bakovci  Mura : Ilirija Extra-Lux
15.krog 23.11.2019 
ob 11.30
Igrišče Renče  Gorica : Mura
16.krog 14.03.2020 
ob 13.00
ŠNK Bakovci  Mura : Domžale
17.krog 21.03.2020 
ob 13.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Mura
18.krog 28.03.2020 
ob 13.00
ŠNK Bakovci  Mura : Triglav Kranj
19.krog 04.04.2020 
ob 14.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Mura
20.krog 11.04.2020 
ob 14.30
ŠNK Bakovci  Mura : Koper
21.krog 18.04.2020 
ob 15.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Mura
22.krog 25.04.2020 
ob 15.00
ŠNK Bakovci  Mura : Krško
23.krog 02.05.2020 
ob 15.00
ŠNK Bakovci  Mura : Aluminij
24.krog 09.05.2020 
ob 15.00
Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Mura
25.krog 16.05.2020 
ob 15.00
ŠNK Bakovci  Mura : Kalcer Radomlje
26.krog 23.05.2020 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Mura
MURA

Stadion: Mestni stadion Fazanerija
Kopališka ulica 45
9000 Murska Sobota
tel:
fax:
email: info@nsmura.si
www: www.nsmura.si

STRELCI
1. Tio Cipot 4
2. Jan Bek 2
Aljaž Košti 2
4. Vid Štefanec 1
Nik Kraner 1
Alen Novak 1

LESTVICA
1 Triglav Kranj 9 18
2 Domžale 6 15
3 Olimpija Ljubljana 7 15
4 Maribor 6 14
5 Ilirija Extra-Lux 7 14
6 Gorica 7 13
7 Bravo Publikum 9 13
8 VOC Celje 8 10
9 Mura 9 10
10 Kalcer Radomlje 8 10
11 Aluminij 8 8
12 Koper 9 8
13 Krško 9 5
14 Rudar Velenje 8 1




DELI NA