1.krog 14.08.2020 
ob 16.00
Stadion Skalna klet Celje  Celje 5 : 0 Drava Ptuj
2.krog 19.08.2020 
ob 15.00
Športni park Spodnja Hajdina  Drava Ptuj 3 : 3 Mura
3.krog 22.08.2020 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 6 : 1 Drava Ptuj
4.krog 09.09.2020 
ob 14.30
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj 0 : 3 Bravo
5.krog 13.09.2020 
ob 11.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 2 : 0 Drava Ptuj
6.krog 20.09.2020 
ob 14.00
Športni park Spodnja Hajdina  Drava Ptuj 1 : 0 Aluminij
7.krog PRELOŽENO Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje : Drava Ptuj
8.krog 03.10.2020 
ob 13.30
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 4 : 2 Drava Ptuj
9.krog PRELOŽENO Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj : Ilirija Extra-Lux
10.krog 18.10.2020 
ob 13.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 4 : 0 Drava Ptuj
11.krog PRELOŽENO Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT  Drava Ptuj : Gorica
12.krog PRELOŽENO Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Drava Ptuj
13.krog PRELOŽENO Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj : Maribor
14.krog PRELOŽENO Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj : A2S Celje
15.krog PRELOŽENO ŠRC Slatina, Radenci  Mura : Drava Ptuj
16.krog     Drava Ptuj : Koper
17.krog     Bravo : Drava Ptuj
18.krog     Drava Ptuj : Domžale
19.krog     Aluminij : Drava Ptuj
20.krog     Drava Ptuj : Brinje Grosuplje
21.krog     Drava Ptuj : Triglav Kranj
22.krog     Ilirija Extra-Lux : Drava Ptuj
23.krog     Drava Ptuj : Kalcer Radomlje
24.krog     Gorica : Drava Ptuj
25.krog     Drava Ptuj : Olimpija Ljubljana
26.krog     Maribor : Drava Ptuj
DRAVA PTUJ
Čučkova ulica 7
2250 Ptuj
tel: 02/7711500
fax:
email: info@nk-drava.com
www: www.ns-drava.com

STRELCI
1. Žiga Krušič 3
2. Nejc Letnik 2
3. Sabur Ali 1
Alex Gajanić 1

LESTVICA
1 Domžale 10 25
2 Maribor 9 20
3 Mura 9 17
4 Koper 10 15
5 Triglav Kranj 9 14
6 Aluminij 9 12
7 Olimpija Ljubljana 9 12
8 Ilirija Extra-Lux 7 10
9 A2S Celje 9 9
10 Bravo NOVA KBM 7 8
11 Kalcer Radomlje 10 8
12 Brinje Grosuplje 7 7
13 Gorica 9 6
14 Drava Ptuj 8 4




DELI NA