1.krog 28.08.2019 
ob 17.00
Športni park Domžale  Domžale 2 : 0 Bravo Publikum
2.krog 24.08.2019 
ob 15.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo Publikum 0 : 1 Maribor
3.krog 31.08.2019 
ob 15.30
Športni center Kranj  Triglav Kranj 0 : 0 Bravo Publikum
4.krog 02.10.2019 
ob 13.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum 4 : 2 Rudar Velenje
5.krog 14.09.2019 
ob 15.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 3 : 2 Bravo Publikum
6.krog 22.09.2019 
ob 14.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 3 Bravo Publikum
7.krog 28.09.2019 
ob 13.00
Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče  Bravo Publikum 2 : 0 Krško
8.krog 16.10.2019 
ob 13.30
ŠNK Bakovci  Mura 0 : 1 Bravo Publikum
9.krog 12.10.2019 
ob 13.00
Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče  Bravo Publikum 0 : 1 VOC Celje
10.krog 20.10.2019 
ob 13.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje 1 : 1 Bravo Publikum
11.krog 27.10.2019 
ob 10.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo Publikum : Olimpija Ljubljana
12.krog 02.11.2019 
ob 12.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Bravo Publikum
13.krog 09.11.2019 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Gorica
14.krog 16.11.2019 
ob 11.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Domžale
15.krog 23.11.2019 
ob 11.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Bravo Publikum
16.krog 14.03.2020 
ob 13.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Triglav Kranj
17.krog 21.03.2020 
ob 13.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Bravo Publikum
18.krog 28.03.2020 
ob 13.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Koper
19.krog 04.04.2020 
ob 14.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Aluminij
20.krog 11.04.2020 
ob 14.30
Stadion Matija Gubec Krško  Krško : Bravo Publikum
21.krog 18.04.2020 
ob 15.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Mura
22.krog 25.04.2020 
ob 15.00
Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Bravo Publikum
23.krog 02.05.2020 
ob 15.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Kalcer Radomlje
24.krog 09.05.2020 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Bravo Publikum
25.krog 16.05.2020 
ob 15.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Ilirija Extra-Lux
26.krog 23.05.2020 
ob 15.00
Igrišče Renče  Gorica : Bravo Publikum
BRAVO

Stadion: Športni park Šiška Ljubljana
Milčinskega 2
1000 Ljubljana
tel:
fax:
email: info@nk-bravo.si
www: www.nk-bravo.si

STRELCI
1. Dario Sivonjić 5
2. Žan Bracovič 4
3. Gregor Medle 1
Lovro Žle 1
Jan Rovšek 1
Kristjan Trdin 1

LESTVICA
1 Triglav Kranj 10 19
2 Olimpija Ljubljana 8 18
3 Ilirija Extra-Lux 8 17
4 Domžale 6 15
5 Maribor 6 14
6 Gorica 8 14
7 Bravo Publikum 10 14
8 VOC Celje 9 13
9 Aluminij 9 11
10 Kalcer Radomlje 9 11
11 Mura 10 10
12 Koper 10 8
13 Krško 10 5
14 Rudar Velenje 9 1




DELI NA