1.krog |
12.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Mura |
2.krog |
08.11.2023 ob 14.30 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | 0 : 3 | Olimpija Ljubljana |
3.krog |
26.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 5 : 2 | Koper |
4.krog |
02.09.2023 ob 13.00 |
Športni park Šenčur | Šenčur | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
5.krog |
09.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | ND Ilirija |
6.krog |
13.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 7 : 1 | Aluminij |
7.krog |
16.09.2023 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
8.krog |
24.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 4 : 2 | NK Brinje-Grosuplje |
9.krog |
30.09.2023 ob 15.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
10.krog |
07.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 6 : 1 | Krka |
11.krog |
14.10.2023 ob 13.00 |
Športni center Dravograd-igrišče z UT | Dravograd | 0 : 6 | Olimpija Ljubljana |
12.krog |
31.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | Bravo |
13.krog |
04.11.2023 ob 15.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
14.krog |
12.11.2023 ob 13.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 2 : 2 | Olimpija Ljubljana |
15.krog |
18.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Domžale |
16.krog |
24.02.2024 ob 17.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
17.krog |
02.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 5 : 1 | ŠD Šenčur |
18.krog |
09.03.2024 ob 13.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Olimpija Ljubljana |
19.krog |
14.03.2024 ob 14.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 0 : 4 | Olimpija Ljubljana |
20.krog |
03.04.2024 ob 14.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | : | Maribor |
21.krog |
07.04.2024 ob 16.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | : | Olimpija Ljubljana |
22.krog | 10.04.2024 | Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | : | Gorica |
23.krog | 13.04.2024 | Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | : | Olimpija Ljubljana |
24.krog | 20.04.2024 | Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | : | NK Koroška Dravograd |
25.krog | 04.05.2024 | Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Nova KBM | : | Olimpija Ljubljana |
26.krog | 18.05.2024 | Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | : | Celje |
OLIMPIJA |
---|
Stadion: Stadion Stožice Ljubljana |
Dunajska 159 1000 Ljubljana tel: 08 205 87 90 fax: 01 434 06 15 email: office@nkolimpija.si www: www.nkolimpija.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žiga Pečjak | 15 |
2. | Mateo Aćimović | 14 |
3. | Svit Hočevar | 12 |
4. | Matej Tadič | 9 |
5. | Seadin Tafoski | 2 |
Svit Oblak | 2 | |
Blaž Komić | 2 | |
8. | Šan Liao Novak | 1 |
Martin Talevski | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Bravo Nova KBM | 19 | 46 | |
2 | Maribor | 19 | 43 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 19 | 42 | |
4 | A2S Celje | 19 | 41 | |
5 | Ilirija Extra-Lux | 19 | 30 | |
6 | Domžale | 19 | 29 | |
7 | Koper | 19 | 28 | |
8 | Mura | 19 | 27 | |
9 | Brinje Grosuplje | 19 | 22 | |
10 | Krka | 19 | 20 | |
11 | Aluminij | 19 | 19 | |
12 | Tinex Šenčur | 19 | 12 | |
13 | Gorica | 19 | 10 | |
14 | Dravograd | 19 | 8 |