1.krog 18.08.2019 
ob 15.30
Športni center Kranj  Triglav Kranj 3 : 2 Rudar Velenje
2.krog 24.08.2019 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 0 Rudar Velenje
3.krog 31.08.2019 
ob 15.00
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje  Rudar Velenje 1 : 3 Koper
4.krog 02.10.2019 
ob 13.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum 4 : 2 Rudar Velenje
5.krog 14.09.2019 
ob 14.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 1 : 1 Krško
6.krog 21.09.2019 
ob 11.00
ŠNK Bakovci  Mura 3 : 1 Rudar Velenje
7.krog 28.09.2019 
ob 13.30
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 2 : 3 VOC Celje
8.krog 06.10.2019 
ob 13.30
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje 1 : 0 Rudar Velenje
9.krog 23.10.2019 
ob 15.00
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje  Rudar Velenje 0 : 0 Olimpija Ljubljana
10.krog 19.10.2019 
ob 13.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 3 : 2 Rudar Velenje
11.krog 27.10.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 5 : 1 Gorica
12.krog 31.10.2019 
ob 13.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 1 : 0 Rudar Velenje
13.krog 01.12.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 0 : 4 Maribor
14.krog 16.11.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 3 : 1 Triglav Kranj
15.krog 23.11.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 4 : 0 Aluminij
16.krog 01.03.2020 
ob 15.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 0 Rudar Velenje
17.krog 07.03.2020 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 1 : 2 Bravo Publikum
18.krog   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško : Rudar Velenje
19.krog   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Mura
20.krog   Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Rudar Velenje
21.krog   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Kalcer Radomlje
22.krog   Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Rudar Velenje
23.krog   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Ilirija Extra-Lux
24.krog   Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Rudar Velenje
25.krog   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Domžale
26.krog   Igrišče Rogoza  Maribor : Rudar Velenje
RUDAR

Stadion: Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
Cesta na jezero 7
3320 Velenje
tel: 03/891 90 13
fax: 03/891 90 14
email: info@nkrudarvelenje.com
www: www.nkrudarvelenje.com

STRELCI
1. Armin Kahvedžić 5
2. Leon Kovačević 4
Žak Medved 4
Urh Gaber Majcenovič 4
Jan Žnidar Koprivnik 4
6. Adam Marcen 1
Jan Dogaris 1

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7




DELI NA