1.krog 18.08.2019 
ob 15.00
Igrišče Rogoza  Maribor 3 : 1 Koper
2.krog 24.08.2019 
ob 15.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo Publikum 0 : 1 Maribor
3.krog 31.08.2019 
ob 15.00
Igrišče Rogoza  Maribor 4 : 1 Krško
4.krog 02.10.2019 
ob 13.30
ŠNK Bakovci  Mura 0 : 1 Maribor
5.krog 14.09.2019 
ob 14.00
Igrišče Rogoza  Maribor 0 : 0 VOC Celje
6.krog 30.10.2019 
ob 14.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 1 : 3 Maribor
7.krog 29.09.2019 
ob 13.30
Igrišče Rogoza  Maribor 1 : 1 Olimpija Ljubljana
8.krog 27.11.2019 
ob 11.30
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 0 : 2 Maribor
9.krog 06.11.2019 
ob 12.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 2 : 0 Gorica
10.krog 11.03.2020 
ob 13.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 1 : 0 Maribor
11.krog 26.10.2019 
ob 11.00
Igrišče Rogoza  Maribor 4 : 0 Aluminij
12.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Igrišče Rogoza  Maribor 2 : 0 Triglav Kranj
13.krog 01.12.2019 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 0 : 4 Maribor
14.krog 26.02.2020 
ob 15.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 2 : 3 Maribor
15.krog 23.11.2019 
ob 12.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 3 : 0 Bravo Publikum
16.krog 01.03.2020 
ob 13.00
Stadion Matija Gubec Krško  Krško : Maribor
17.krog 07.03.2020 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 1 : 1 Mura
18.krog   Stadion Skalna klet Celje  VOC Celje : Maribor
19.krog   Igrišče Rogoza  Maribor : Kalcer Radomlje
20.krog   Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Maribor
21.krog   Igrišče Rogoza  Maribor : Ilirija Extra-Lux
22.krog   Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Maribor
23.krog   Igrišče Rogoza  Maribor : Domžale
24.krog   Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Maribor
25.krog   Športni center Kranj  Triglav Kranj : Maribor
26.krog   Igrišče Rogoza  Maribor : Rudar Velenje
MARIBOR

Stadion: Ljudski vrt Maribor
Mladinska ulica 29
2000 Maribor
tel: 02/228 47 00
fax: 02/228-47-01
email: info@nkmaribor.com
www: www.nkmaribor.com

STRELCI
1. Adriano Bloudek 13
2. Nejc Medved 5
Nejc Ajhmajer 5
4. Marcos Tavares 3
5. Arijan Djelovci 2
Matjaž Kamenšek Pahič 2
Vid Koderman 2
Gal Gorenak 2

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7




DELI NA