1.krog 18.08.2019 
ob 15.00
Igrišče Renče  Gorica 3 : 0 Krško
2.krog 24.08.2019 
ob 11.00
ŠNK Bakovci  Mura : Gorica
3.krog 02.09.2019 
ob 15.00
Igrišče Renče  Gorica : VOC Celje
4.krog 07.09.2019 
ob 14.30
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Gorica
5.krog 14.09.2019 
ob 14.00
Igrišče Renče  Gorica : Olimpija Ljubljana
6.krog 21.09.2019 
ob 14.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Gorica
7.krog 28.09.2019 
ob 13.30
Igrišče Renče  Gorica : Aluminij
8.krog 05.10.2019 
ob 13.30
Igrišče Renče  Gorica : Domžale
9.krog 12.10.2019 
ob 13.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Gorica
10.krog 19.10.2019 
ob 13.00
Igrišče Renče  Gorica : Triglav Kranj
11.krog 26.10.2019 
ob 12.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Gorica
12.krog 02.11.2019 
ob 12.00
Igrišče Renče  Gorica : Koper
13.krog 09.11.2019 
ob 12.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Gorica
14.krog 16.11.2019 
ob 11.30
Stadion Matija Gubec Krško  Krško : Gorica
15.krog 23.11.2019 
ob 11.30
Igrišče Renče  Gorica : Mura
16.krog 14.03.2020 
ob 13.00
Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Gorica
17.krog 21.03.2020 
ob 13.00
Igrišče Renče  Gorica : Kalcer Radomlje
18.krog 28.03.2020 
ob 13.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Gorica
19.krog 04.04.2020 
ob 14.00
Igrišče Renče  Gorica : Ilirija Extra-Lux
20.krog 11.04.2020 
ob 14.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Gorica
21.krog 18.04.2020 
ob 15.00
  Domžale : Gorica
22.krog 25.04.2020 
ob 15.00
Igrišče Renče  Gorica : Maribor
23.krog 02.05.2020 
ob 15.00
Športni center Kranj  Triglav Kranj : Gorica
24.krog 09.05.2020 
ob 15.00
Igrišče Renče  Gorica : Rudar Velenje
25.krog 16.05.2020 
ob 15.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Gorica
26.krog 23.05.2020 
ob 15.00
Igrišče Renče  Gorica : Bravo Publikum
GORICA

Stadion: Športni park
Bazoviška ulica 4
5000 Nova Gorica
tel: 05/333 40 86
fax: 05/333 40 87
email: info@nd-gorica.com
www: www.nd-gorica.com

STRELCI
1. Luka Baruca 1
Zak Kavrečič 1
Nejc Bavdaž 1

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 1 3
2 Gorica 1 3
3 Maribor 1 3
4 Kalcer Radomlje 1 3
5 Triglav Kranj 1 3
6 Ilirija Extra-Lux 1 3
7 Bravo Publikum 0 0
8 Domžale 0 0
9 Rudar Velenje 1 0
10 Mura 1 0
11 Koper 1 0
12 Aluminij 1 0
13 Krško 1 0
14 VOC Celje 1 0




DELI NA