1.krog 18.08.2019 
ob 15.00
Igrišče Rogoza  Maribor 3 : 1 Koper
2.krog 24.08.2019 
ob 17.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 0 : 3 Triglav Kranj
3.krog 31.08.2019 
ob 15.00
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje  Rudar Velenje 1 : 3 Koper
4.krog 08.09.2019 
ob 14.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 0 : 0 Koper
5.krog 14.09.2019 
ob 15.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 3 : 2 Bravo Publikum
6.krog 24.09.2019 
ob 14.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško 0 : 0 Koper
7.krog 28.09.2019 
ob 15.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 1 : 2 Mura
8.krog 06.10.2019 
ob 11.00
Štadion Z'dežele  VOC Celje 4 : 0 Koper
9.krog 13.10.2019 
ob 14.00
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper 0 : 1 Kalcer Radomlje
10.krog 19.10.2019 
ob 13.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 8 : 0 Koper
11.krog 26.10.2019 
ob 14.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
12.krog 03.11.2019 
ob 12.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 3 : 1 Koper
13.krog 10.11.2019 
ob 13.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 0 : 1 Domžale
14.krog 26.02.2020 
ob 15.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 2 : 3 Maribor
15.krog 22.11.2019 
ob 12.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 2 : 1 Koper
16.krog 01.03.2020 
ob 15.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 0 Rudar Velenje
17.krog 08.03.2020 
ob 14.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 4 : 2 Aluminij
18.krog   Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Koper
19.krog   ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Krško
20.krog   ŠNK Bakovci  Mura : Koper
21.krog   ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : VOC Celje
22.krog   Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Koper
23.krog   ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Olimpija Ljubljana
24.krog   Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Koper
25.krog   ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Gorica
26.krog   Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Koper
KOPER

Stadion: ŠRC Bonifika
Ljubljanska cesta 2
6000 Koper - Capodistria
tel: 05/ 908 53 80
fax: 05/ 908 53 84
email: info@fckoper.si
www: www.fckoper.si

STRELCI
1. Enej Marsetič 4
2. Filip Cukjati 3
Matic Zupanc 3
4. Tim Mahne Vatovec 2
Tom Kerezovič 2
6. Klemen Švelc 1
Tay Husanović 1
Rai Rudonja 1
Patrik Vasić 1
Ermin Mujkić 1

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7




DELI NA