1.krog 18.08.2019 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 2 : 4 Mura
2.krog 24.08.2019 
ob 13.00
ŠNK Bakovci  Mura 5 : 2 Gorica
3.krog 31.08.2019 
ob 13.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 3 : 1 Mura
4.krog 02.10.2019 
ob 15.30
ŠNK Bakovci  Mura : Maribor
5.krog 14.09.2019 
ob 16.30
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 2 : 2 Mura
6.krog 21.09.2019 
ob 13.00
ŠNK Bakovci  Mura : Rudar Velenje
7.krog 28.09.2019 
ob 17.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper : Mura
8.krog 05.10.2019 
ob 15.30
ŠNK Bakovci  Mura : Bravo Publikum
9.krog 13.10.2019 
ob 15.30
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško : Mura
10.krog 19.10.2019 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Mura
11.krog 26.10.2019 
ob 14.00
ŠNK Bakovci  Mura : VOC Celje
12.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Mura
13.krog 09.11.2019 
ob 14.00
ŠNK Bakovci  Mura : Olimpija Ljubljana
14.krog 16.11.2019 
ob 13.30
ŠNK Bakovci  Mura : Ilirija Extra-Lux
15.krog 23.11.2019 
ob 13.30
Igrišče Renče  Gorica : Mura
16.krog 14.03.2020 
ob 15.00
ŠNK Bakovci  Mura : Domžale
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Mura
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
ŠNK Bakovci  Mura : Triglav Kranj
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Mura
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
ŠNK Bakovci  Mura : Koper
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Mura
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
ŠNK Bakovci  Mura : Krško
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
ŠNK Bakovci  Mura : Aluminij
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Mura
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
ŠNK Bakovci  Mura : Kalcer Radomlje
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Mura
MURA

Stadion: Mestni stadion Fazanerija
Kopališka ulica 45
9000 Murska Sobota
tel:
fax:
email: info@nsmura.si
www: www.nsmura.si

STRELCI
1. Kai Cipot 8
2. Aljaž Antolin 2
3. Luka Hren 1
Vito Štrakl 1

LESTVICA
1 Triglav Kranj 5 10
2 Domžale 4 9
3 Gorica 5 9
4 Mura 4 7
5 Maribor 4 7
6 Aluminij 4 7
7 Olimpija Ljubljana 4 7
8 Koper 5 7
9 Rudar Velenje 4 6
10 Ilirija Extra-Lux 4 5
11 VOC Celje 3 3
12 Kalcer Radomlje 5 3
13 Bravo Publikum 4 3
14 Krško 5 3




DELI NA