1.krog 06.08.2022 
ob 18.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 1 : 2 Brinje Grosuplje
2.krog 11.08.2022 
ob 19.00
Stadion Ivančna Gorica  Brinje Grosuplje 3 : 4 Mura
3.krog 17.08.2022 
ob 17.00
PC Poljana, Velika Polana  Nafta 1903 5 : 1 Brinje Grosuplje
4.krog 20.08.2022 
ob 19.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 1 : 3 Olimpija Ljubljana
5.krog 27.08.2022 
ob 17.00
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT  Bravo Mastercard 1 : 2 Brinje Grosuplje
6.krog 03.09.2022 
ob 13.30
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 4 : 3 Koper
7.krog 11.09.2022 
ob 13.30
Igrišče Rogoza  Maribor 1 : 2 Brinje Grosuplje
8.krog 01.10.2022 
ob 13.30
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 1 : 1 Gorica
9.krog 09.10.2022 
ob 13.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 2 : 3 Brinje Grosuplje
10.krog 26.10.2022 
ob 18.30
Stadion Ivančna Gorica  Brinje Grosuplje 0 : 2 Nova KBM Aluminij
11.krog 16.10.2022 
ob 15.30
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 0 : 0 Brinje Grosuplje
12.krog 23.10.2022 
ob 14.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 3 : 0 Brinje Grosuplje
13.krog 30.10.2022 
ob 14.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 0 : 4 Ilirija Extra-Lux
14.krog 06.11.2022 
ob 14.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 0 : 1 A2S Celje
15.krog 26.11.2022 
ob 13.30
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 3 : 1 Brinje Grosuplje
16.krog 11.03.2023 
ob 15.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Nafta 1903
17.krog 18.03.2023 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje
18.krog 25.03.2023 
ob 15.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Bravo Mastercard
19.krog 01.04.2023 
ob 16.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Brinje Grosuplje
20.krog 08.04.2023 
ob 16.30
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Maribor
21.krog 15.04.2023 
ob 17.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Brinje Grosuplje
22.krog 22.04.2023 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Kalcer Radomlje
23.krog 29.04.2023 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij : Brinje Grosuplje
24.krog 03.05.2023 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Krka
25.krog 13.05.2023 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Domžale
26.krog 20.05.2023 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Brinje Grosuplje
BRINJE-GROSUPLJE
Ob Grosupeljščici 19
1290 Grosuplje
tel:
fax:
email: info@nkbrinje.si
www: www.nogometniklub-brinje.si

STRELCI
1. Aleks Ristić 6
2. Nik Zrnec 4
3. Blaž Štrekelj 2
Anel Islamagić 2
Vid Hojč 2
Kristjan Tomažin 2
7. Jaka Bahor 1
Peter Čeferin 1

LESTVICA
1 Ilirija Extra-Lux 15 31
2 Maribor 15 28
3 Kalcer Radomlje 15 26
4 Nova KBM Aluminij 15 26
5 Olimpija Ljubljana 15 24
6 Koper 15 23
7 A2S Celje 15 23
8 Bravo Mastercard 15 20
9 Krka 15 19
10 Domžale 15 18
11 Brinje Grosuplje 15 17
12 Mura 15 16
13 Gorica 15 11
14 Nafta 1903 15 8




DELI NA