1.krog 18.08.2019 
ob 17.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje 1 : 2 Aluminij
2.krog 24.08.2019 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 2 : 3 Rudar Velenje
3.krog 02.10.2019 
ob 16.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 1 Aluminij
4.krog 08.09.2019 
ob 16.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 0 Koper
5.krog 12.09.2019 
ob 16.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Aluminij
6.krog 22.09.2019 
ob 16.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 2 Bravo Publikum
7.krog 29.09.2019 
ob 16.30
Igrišče Renče  Gorica 2 : 0 Aluminij
8.krog 06.10.2019 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 4 : 1 Krško
9.krog 30.11.2019 
ob 13.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 3 : 0 Aluminij
10.krog 19.10.2019 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 3 : 2 Mura
11.krog 26.10.2019 
ob 13.00
Igrišče Rogoza  Maribor 2 : 1 Aluminij
12.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 0 : 0 VOC Celje
13.krog 09.11.2019 
ob 11.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 4 : 2 Aluminij
14.krog 16.11.2019 
ob 13.00
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT  Aluminij 7 : 1 Kalcer Radomlje
15.krog 23.11.2019 
ob 13.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 1 : 5 Aluminij
16.krog 01.03.2020 
ob 13.00
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT  Aluminij 1 : 1 Olimpija Ljubljana
17.krog 08.03.2020 
ob 16.00
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper 0 : 0 Aluminij
18.krog   Športni park NK Aluminij - igrišče z UT  Aluminij : Ilirija Extra-Lux
19.krog   Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Aluminij
20.krog   Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Gorica
21.krog   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško : Aluminij
22.krog   Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Domžale
23.krog   ŠNK Bakovci  Mura : Aluminij
24.krog   Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Maribor
25.krog   Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Aluminij
26.krog   Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Triglav Kranj
ALUMINIJ

Stadion: Športni park Kidričevo
Kajuhova 16
2325 Kidričevo
tel: 02/787-22-21
fax: 02/787-21-07
email: nkaluminij@telemach.net
www: www.nkaluminij.net

STRELCI
1. David Flakus Bosilj 8
Luka Mesarič 8
3. Simon Rogina 6
4. David Ferčec 2
Jan Majcen 2
6. Matic Bračko 1
David Franci 1
Gašper Pečnik 1

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 37
2 Domžale 15 31
3 Mura 17 29
4 Maribor 16 28
5 Bravo Publikum 16 26
6 Koper 16 25
7 Triglav Kranj 17 24
8 Gorica 17 24
9 Aluminij 17 22
10 VOC Celje 17 20
11 Ilirija Extra-Lux 17 17
12 Rudar Velenje 17 15
13 Kalcer Radomlje 17 14
14 Krško 16 12




DELI NA