1.krog 18.08.2019 
ob 17.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje 1 : 2 Aluminij
2.krog 24.08.2019 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 2 : 3 Rudar Velenje
3.krog 02.10.2019 
ob 16.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Aluminij
4.krog 08.09.2019 
ob 16.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 1 : 0 Koper
5.krog 12.09.2019 
ob 16.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Aluminij
6.krog 22.09.2019 
ob 16.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Bravo Publikum
7.krog 29.09.2019 
ob 16.30
Igrišče Renče  Gorica : Aluminij
8.krog 05.10.2019 
ob 15.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Krško
9.krog 12.10.2019 
ob 15.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Aluminij
10.krog 19.10.2019 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Mura
11.krog 26.10.2019 
ob 14.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Aluminij
12.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : VOC Celje
13.krog 09.11.2019 
ob 14.00
Športni center Kranj  Triglav Kranj : Aluminij
14.krog 16.11.2019 
ob 13.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Kalcer Radomlje
15.krog 23.11.2019 
ob 13.30
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Aluminij
16.krog 14.03.2020 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Olimpija Ljubljana
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Aluminij
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Ilirija Extra-Lux
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Aluminij
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Gorica
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško : Aluminij
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Domžale
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
ŠNK Bakovci  Mura : Aluminij
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Maribor
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Aluminij
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Triglav Kranj
ALUMINIJ

Stadion: Športni park Kidričevo
Kajuhova 16
2325 Kidričevo
tel: 02/787-22-21
fax: 02/787-21-07
email: nkaluminij@telemach.net
www: www.nkaluminij.net

STRELCI
1. Luka Mesarič 3
2. David Ferčec 1
Gašper Pečnik 1
Simon Rogina 1

LESTVICA
1 Triglav Kranj 5 10
2 Gorica 5 9
3 Mura 4 7
4 Maribor 4 7
5 Aluminij 4 7
6 Olimpija Ljubljana 4 7
7 Koper 5 7
8 Domžale 3 6
9 Rudar Velenje 4 6
10 Ilirija Extra-Lux 4 5
11 VOC Celje 3 3
12 Bravo Publikum 3 3
13 Kalcer Radomlje 5 3
14 Krško 5 3




DELI NA