1.krog |
28.07.2023 ob 18.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 3 : 1 | Maribor |
2.krog |
20.09.2023 ob 16.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 1 : 0 | Aluminij |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Maribor |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
Štadion Z'dežele | A2S Celje | 1 : 1 | Maribor |
5.krog |
19.08.2023 ob 17.30 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 4 : 0 | Koper |
6.krog |
25.08.2023 ob 17.45 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 1 : 0 | Maribor |
7.krog |
01.09.2023 ob 17.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 1 : 0 | ND Ilirija |
8.krog |
08.11.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 3 : 1 | Maribor |
9.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 7 : 1 | ND Lendava 1903 |
10.krog |
29.09.2023 ob 15.00 |
Športni park Domžale - pomožno igr. | Domžale | 0 : 1 | Maribor |
11.krog |
08.10.2023 ob 15.30 |
Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš | Maribor | 3 : 2 | Bravo |
12.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 3 : 0 | Maribor |
13.krog |
21.10.2023 ob 13.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 4 : 1 | Krka |
14.krog |
30.10.2023 ob 14.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Maribor |
15.krog |
03.11.2023 ob 14.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 4 : 0 | Gorica |
16.krog |
29.11.2023 ob 13.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 4 : 1 | Kalcer Radomlje |
17.krog |
04.12.2023 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 1 : 1 | Maribor |
18.krog |
08.12.2023 ob 16.00 |
Ljudski vrt Maribor | Maribor | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
19.krog |
24.02.2024 ob 14.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 1 : 1 | Celje |
20.krog |
01.03.2024 ob 15.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 2 : 2 | Maribor |
21.krog |
10.03.2024 ob 15.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 3 : 1 | Tabor Sežana |
22.krog |
16.03.2024 ob 13.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 2 : 6 | Maribor |
23.krog |
01.04.2024 ob 16.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 4 : 1 | Rudar Velenje Korektbau |
24.krog |
07.04.2024 ob 16.00 |
PC Poljana, Velika Polana | Nafta 1903 | 0 : 4 | Maribor |
25.krog |
12.04.2024 ob 16.00 |
Ljudski vrt Maribor | Maribor | 3 : 2 | Domžale |
26.krog |
19.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Šiška Ljubljana | Bravo Mastercard | : | Maribor |
27.krog |
26.04.2024 ob 16.00 |
Ljudski vrt Maribor | Maribor | : | Mura |
28.krog |
05.05.2024 ob 17.30 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | : | Maribor |
29.krog | 11.05.2024 | Igrišče Rogoza | Maribor | : | Brinje Grosuplje |
30.krog | 18.05.2024 | Športni park Nova Gorica | Gorica | : | Maribor |
MARIBOR |
---|
Stadion: Ljudski vrt Maribor |
Mladinska ulica 29 2000 Maribor tel: 02/228 47 00 fax: 02/228-47-01 email: info@nkmaribor.com www: www.nkmaribor.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Marcos Tavares | 12 |
Niko Grlić | 12 | |
3. | Alex Ristić | 9 |
4. | Tine Čuk | 8 |
5. | Patrik Katič | 4 |
Anej Dukarić | 4 | |
7. | Lun Grizold | 2 |
Luka Hunjet | 2 | |
Riad Silajdžić | 2 | |
10. | Niko Osterc | 1 |
Mark Kramberger | 1 | |
Žan Antič Kurbus | 1 | |
Anej Lorbek | 1 | |
Lanej Bakšič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 25 | 53 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 25 | 52 | |
3 | Mura | 25 | 51 | |
4 | Brinje Grosuplje | 25 | 43 | |
5 | Domžale | 25 | 40 | |
6 | A2S Celje | 24 | 40 | |
7 | Koper | 25 | 36 | |
8 | Kalcer Radomlje | 25 | 35 | |
9 | Bravo Mastercard | 25 | 33 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 25 | 32 | |
11 | Aluminij | 25 | 28 | |
12 | Krka | 25 | 27 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 25 | 24 | |
14 | Nafta 1903 | 25 | 21 | |
15 | Gorica | 25 | 21 | |
16 | Tabor Sežana | 24 | 20 |