1.krog 18.08.2019 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor 2 : 2 Koper
2.krog 24.08.2019 
ob 17.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo Publikum 1 : 0 Maribor
3.krog 31.08.2019 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor 3 : 1 Krško
4.krog 02.10.2019 
ob 15.30
ŠNK Bakovci  Mura : Maribor
5.krog 14.09.2019 
ob 16.00
Igrišče Rogoza  Maribor 2 : 1 VOC Celje
6.krog 22.09.2019 
ob 16.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Maribor
7.krog 28.09.2019 
ob 15.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Olimpija Ljubljana
8.krog 05.10.2019 
ob 15.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Maribor
9.krog 12.10.2019 
ob 15.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Gorica
10.krog 19.10.2019 
ob 15.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Maribor
11.krog 26.10.2019 
ob 14.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Aluminij
12.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Triglav Kranj
13.krog 09.11.2019 
ob 14.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje : Maribor
14.krog 16.11.2019 
ob 13.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Maribor
15.krog 23.11.2019 
ob 13.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Bravo Publikum
16.krog 14.03.2020 
ob 15.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško : Maribor
17.krog 21.03.2020 
ob 15.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Mura
18.krog 28.03.2020 
ob 15.00
Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Maribor
19.krog 04.04.2020 
ob 16.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Kalcer Radomlje
20.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Maribor
21.krog 18.04.2020 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Ilirija Extra-Lux
22.krog 25.04.2020 
ob 17.00
Igrišče Renče  Gorica : Maribor
23.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Domžale
24.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij : Maribor
25.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Športni center Kranj  Triglav Kranj : Maribor
26.krog 23.05.2020 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Rudar Velenje
MARIBOR

Stadion: Ljudski vrt Maribor
Mladinska ulica 29
2000 Maribor
tel: 02/228 47 00
fax: 02/228-47-01
email: info@nkmaribor.com
www: www.nkmaribor.com

STRELCI
1. Žan Vipotnik 5
2. Luka Verbič 1
Belmin Bobarić 1

LESTVICA
1 Triglav Kranj 5 10
2 Gorica 5 9
3 Mura 4 7
4 Maribor 4 7
5 Aluminij 4 7
6 Olimpija Ljubljana 4 7
7 Koper 5 7
8 Domžale 3 6
9 Rudar Velenje 4 6
10 Ilirija Extra-Lux 4 5
11 VOC Celje 3 3
12 Bravo Publikum 3 3
13 Kalcer Radomlje 5 3
14 Krško 5 3




DELI NA