1.krog |
28.07.2023 ob 18.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 3 : 1 | Maribor |
2.krog |
20.09.2023 ob 16.30 |
ŠRC Bonifika Koper | Koper | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
3.krog |
11.08.2023 ob 18.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 5 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 0 : 2 | Kalcer Radomlje |
5.krog |
20.08.2023 ob 10.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 5 : 1 | Rudar Velenje |
6.krog |
25.08.2023 ob 17.00 |
PC Poljana, Velika Polana | Nafta 1903 | 5 : 1 | Kalcer Radomlje |
7.krog |
01.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Domžale | Kalcer Radomlje | 4 : 7 | Domžale |
8.krog |
15.09.2023 ob 15.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
9.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 4 : 1 | Mura |
10.krog |
30.09.2023 ob 18.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 0 : 2 | Kalcer Radomlje |
11.krog |
06.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 2 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
12.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 3 : 2 | Kalcer Radomlje |
13.krog |
20.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Celje |
14.krog |
27.10.2023 ob 18.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Aluminij |
15.krog |
04.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
16.krog |
29.11.2023 ob 13.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 4 : 1 | Kalcer Radomlje |
17.krog |
03.12.2023 ob 13.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 4 : 2 | Koper |
18.krog |
09.12.2023 ob 13.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 1 : 3 | Kalcer Radomlje |
19.krog |
23.02.2024 ob 13.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 0 : 4 | Ilirija Extra-Lux |
20.krog |
01.03.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
21.krog |
09.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Radomlje - pomožno igr. | Kalcer Radomlje | 2 : 1 | Nafta 1903 |
22.krog |
14.03.2024 ob 14.00 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | 0 : 2 | Kalcer Radomlje |
23.krog |
29.03.2024 ob 16.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 2 : 2 | Bravo Mastercard |
24.krog |
07.04.2024 ob 16.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
25.krog |
13.04.2024 ob 15.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 0 : 4 | Krka |
26.krog |
19.04.2024 ob 14.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
27.krog |
26.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Radomlje - pomožno igr. | Kalcer Radomlje | : | Gorica |
28.krog |
06.05.2024 ob 17.30 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | : | Kalcer Radomlje |
29.krog | 11.05.2024 | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | : | Kalcer Radomlje |
30.krog | 18.05.2024 | Športni park Radomlje - pomožno igr. | Kalcer Radomlje | : | Olimpija Ljubljana |
RADOMLJE |
---|
Stadion: Športni park, Domžale |
Prešernova cesta 43 1235 Radomlje tel: fax: email: info@nk-radomlje.si www: www.nk-radomlje.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Malenšek | 12 |
2. | David Šćira | 8 |
Hanan Duraković | 8 | |
4. | Leo Peranović | 4 |
Stjepan Davidović | 4 | |
6. | Rok Štorman | 3 |
7. | Nermin Bijelonja | 2 |
Maksim Vid Beljkaš | 2 | |
Petar Bačić | 2 | |
10. | Nemanja Milojević | 1 |
Filip Andjelić | 1 | |
Roko Mavra | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 56 | |
2 | Mura | 26 | 54 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 52 | |
4 | Brinje Grosuplje | 26 | 46 | |
5 | A2S Celje | 25 | 43 | |
6 | Domžale | 26 | 40 | |
7 | Koper | 26 | 39 | |
8 | Kalcer Radomlje | 26 | 35 | |
9 | Bravo Mastercard | 26 | 33 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 26 | 32 | |
11 | Krka | 26 | 30 | |
12 | Aluminij | 26 | 28 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 27 | |
14 | Nafta 1903 | 26 | 22 | |
15 | Tabor Sežana | 25 | 21 | |
16 | Gorica | 26 | 21 |