1.krog |
30.07.2023 ob 18.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 0 : 5 | Koper |
2.krog |
21.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 0 : 0 | Gorica |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 0 : 1 | ND Ilirija |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 1 : 0 | Gorica |
5.krog |
20.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 3 : 0 | ND Lendava 1903 |
6.krog |
25.08.2023 ob 17.00 |
Športni park Domžale - pomožno igr. | Domžale | 2 : 2 | Gorica |
7.krog |
01.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 2 : 2 | Bravo |
8.krog |
17.09.2023 ob 17.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 6 : 0 | Gorica |
9.krog |
25.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Vipolže | Gorica | 2 : 3 | Krka |
10.krog |
01.10.2023 ob 15.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Gorica |
11.krog |
08.10.2023 ob 15.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 4 : 1 | Celje |
12.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 3 : 2 | Kalcer Radomlje |
13.krog |
20.10.2023 ob 18.00 |
Športni park NK Aluminij | Aluminij | 1 : 0 | Gorica |
14.krog |
28.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
15.krog |
03.11.2023 ob 14.00 |
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | Maribor | 4 : 0 | Gorica |
16.krog |
29.11.2023 ob 13.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 1 : 1 | Gorica |
17.krog |
02.12.2023 ob 13.00 |
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | Gorica | 2 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
18.krog |
09.12.2023 ob 12.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 1 : 0 | Gorica |
19.krog |
24.02.2024 ob 14.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 1 : 0 | Rudar Velenje Korektbau |
20.krog |
04.03.2024 ob 13.00 |
ŠC Lendava - igrišče z UT | Nafta 1903 | 2 : 1 | Gorica |
21.krog |
08.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 0 : 0 | Domžale |
22.krog |
15.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | 3 : 0 | Gorica |
23.krog |
01.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 1 : 4 | Mura |
24.krog |
06.04.2024 ob 16.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 6 : 1 | Gorica |
25.krog |
15.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
26.krog |
19.04.2024 ob 17.00 |
Stadion Skalna klet Celje | A2S Celje | 4 : 1 | Gorica |
27.krog |
26.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Radomlje - pomožno igr. | Kalcer Radomlje | : | Gorica |
28.krog |
05.05.2024 ob 17.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | : | Aluminij |
29.krog | 11.05.2024 | Športni park Svoboda, Ljubljana | Olimpija Ljubljana | : | Gorica |
30.krog | 18.05.2024 | Športni park Nova Gorica | Gorica | : | Maribor |
GORICA |
---|
Stadion: Športni park |
Bazoviška ulica 4 5000 Nova Gorica tel: 05/333 40 86 fax: 05/333 40 87 email: info@nd-gorica.com www: www.nd-gorica.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Maj Blažič | 11 |
2. | Taj Rožič Šuligoj | 6 |
3. | Maks Veličkov | 2 |
4. | Tommaso Dario | 1 |
Luka Malešević | 1 | |
Mattia De Bernardi | 1 | |
Zahid Ilijazi | 1 | |
Rene Humar | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 56 | |
2 | Mura | 26 | 54 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 52 | |
4 | Brinje Grosuplje | 26 | 46 | |
5 | A2S Celje | 25 | 43 | |
6 | Domžale | 26 | 40 | |
7 | Koper | 26 | 39 | |
8 | Kalcer Radomlje | 26 | 35 | |
9 | Bravo Mastercard | 26 | 33 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 26 | 32 | |
11 | Krka | 26 | 30 | |
12 | Aluminij | 26 | 28 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 27 | |
14 | Nafta 1903 | 26 | 22 | |
15 | Tabor Sežana | 25 | 21 | |
16 | Gorica | 26 | 21 |