1.krog 11.08.2018 
ob 17.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Aluminij
2.krog 19.08.2018 
ob 17.30
Stadion Matija Gubec Krško  Krško 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
3.krog 26.08.2018 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Domžale
4.krog 01.09.2018 
ob 17.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Interblock 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
5.krog 07.11.2018 
ob 14.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Ilirija Extra-Lux 2 : 3 Bravo Publikum
6.krog 15.09.2018 
ob 16.00
Športni center Kranj  Triglav Kranj 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
7.krog 22.09.2018 
ob 16.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Maribor
8.krog 30.09.2018 
ob 15.30
Igrišče Pri Štantu Miren  Gorica 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
9.krog 14.11.2018 
ob 14.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 1 VOC Celje
10.krog 13.10.2018 
ob 15.00
ŠNK Bakovci  Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
11.krog 21.10.2018 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Olimpija Ljubljana
12.krog 27.10.2018 
ob 15.00
Športni park Radomlje - pomožno igr.  Kalcer Radomlje 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
13.krog 03.11.2018 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Drava Dakinda Ptuj
14.krog 10.11.2018 
ob 14.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
15.krog 17.11.2018 
ob 14.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Krško
16.krog 02.03.2019 
ob 13.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
17.krog 09.03.2019 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Interblock
18.krog 31.03.2019 
ob 10.00
Športni park Šiška Ljubljana  Bravo Publikum 0 : 0 Ilirija Extra-Lux
19.krog 24.04.2019 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Triglav Kranj
20.krog 14.04.2019 
ob 16.30
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
21.krog 19.04.2019 
ob 16.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Gorica
22.krog 27.04.2019 
ob 14.00
Arena Z'dežele  VOC Celje 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
23.krog 05.05.2019 
ob 13.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 5 : 4 Mura
24.krog 14.05.2019 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo  Olimpija Ljubljana 2 : 0 Ilirija Extra-Lux
25.krog 19.05.2019 
ob 17.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 2 : 0 Kalcer Radomlje
26.krog 25.05.2019 
ob 17.30
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Dakinda Ptuj : Ilirija Extra-Lux
ND ILIRIJA
Vodnikova cesta 155
1000 Ljubljana
tel: 01/ 540-26-43
fax:
email: info@ndilirija1911.si
www: www.ndilirija1911.si

STRELCI
1. Anže Kosi 10
2. Luka Jakopović 3
3. Rok Križman 2
Lan Žibert 2
Luka Vešner Tičić 2
6. Uroš Hrka 1
Aldin Dolić 1
Matej Suhalj 1
Luka Bizjan 1
Ibrahim Boubacar Marou 1
Sebastian Lesjak 1
Gašper Gršič 1
Mark Golob 1

LESTVICA
1 Domžale 25 59
2 Maribor 25 53
3 Olimpija Ljubljana 25 44
4 Bravo Publikum 25 44
5 Aluminij 25 44
6 Mura 25 38
7 VOC Celje 25 36
8 Gorica 25 31
9 Krško 25 30
10 Kalcer Radomlje 25 27
11 Ilirija Extra-Lux 25 25
12 Drava Dakinda Ptuj 25 24
13 Triglav Kranj 25 24
14 Interblock 25 6




DELI NA