1.krog 11.08.2018 
ob 17.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Aluminij
2.krog 19.08.2018 
ob 17.30
Stadion Matija Gubec Krško  Krško 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
3.krog 26.08.2018 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Domžale
4.krog 01.09.2018 
ob 17.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Interblock 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
5.krog 07.11.2018 
ob 14.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Ilirija Extra-Lux 2 : 3 Bravo Publikum
6.krog 15.09.2018 
ob 16.00
Športni center Kranj  Triglav Kranj 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
7.krog 22.09.2018 
ob 16.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Maribor
8.krog 30.09.2018 
ob 15.30
Igrišče Pri Štantu Miren  Gorica 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
9.krog 14.11.2018 
ob 14.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 1 VOC Celje
10.krog 13.10.2018 
ob 15.00
ŠNK Bakovci  Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
11.krog 21.10.2018 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Olimpija Ljubljana
12.krog 27.10.2018 
ob 15.00
Športni park Radomlje - pomožno igr.  Kalcer Radomlje 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
13.krog 03.11.2018 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Drava Dakinda Ptuj
14.krog 10.11.2018 
ob 14.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Aluminij 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
15.krog 17.11.2018 
ob 14.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Krško
16.krog 02.03.2019 
ob 13.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
17.krog 09.03.2019 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Interblock
18.krog 31.03.2019 
ob 10.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Publikum : Ilirija Extra-Lux
19.krog 06.04.2019 
ob 16.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Triglav Kranj
20.krog 13.04.2019 
ob 16.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Ilirija Extra-Lux
21.krog 20.04.2019 
ob 16.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Gorica
22.krog 27.04.2019 
ob 16.30
Stadion Olimp Celje  VOC Celje : Ilirija Extra-Lux
23.krog 04.05.2019 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Mura
24.krog 11.05.2019 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Ilirija Extra-Lux
25.krog 18.05.2019 
ob 17.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Kalcer Radomlje
26.krog 25.05.2019 
ob 17.30
Mestni stadion Ptuj  Drava Dakinda Ptuj : Ilirija Extra-Lux
ND ILIRIJA
Vodnikova cesta 155
1000 Ljubljana
tel: 01/ 540-26-43
fax:
email: info@ndilirija1911.si
www: www.ndilirija1911.si

STRELCI
1. Anže Kosi 7
2. Rok Križman 2
Lan Žibert 2
Luka Vešner Tičić 2
5. Uroš Hrka 1
Matej Suhalj 1
Gašper Gršič 1
Ibrahim Boubacar Marou 1
Luka Jakopović 1

LESTVICA
1 Domžale 17 39
2 Maribor 17 34
3 Olimpija Ljubljana 17 32
4 Aluminij 17 32
5 Bravo Publikum 17 29
6 Krško 17 28
7 VOC Celje 17 27
8 Gorica 17 23
9 Mura 17 19
10 Ilirija Extra-Lux 17 17
11 Drava Dakinda Ptuj 17 16
12 Triglav Kranj 17 15
13 Kalcer Radomlje 17 13
14 Interblock 17 4




DELI NA