1.krog 17.08.2019 
ob 17.30
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 2 : 0 Fama Vipava
2.krog 24.08.2019 
ob 17.30
Stadion Gaj Kočevje  Kočevje : Primorje
3.krog 31.08.2019 
ob 17.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Arne Tabor 69
4.krog 07.09.2019 
ob 17.00
Športni park Bledec, Bled  Bled Hirter : Primorje
5.krog 14.09.2019 
ob 16.30
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Žiri
6.krog 21.09.2019 
ob 16.30
Igrišče Pri Štantu Miren  Adria : Primorje
7.krog 28.09.2019 
ob 16.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Brinje-Grosuplje
8.krog 05.10.2019 
ob 16.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Tinex Šenčur
9.krog 12.10.2019 
ob 15.30
Stadion Ilirija  Ilirija 1911 : Primorje
10.krog 19.10.2019 
ob 15.30
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Svoboda Ljubljana
11.krog 26.10.2019 
ob 15.00
Športni center Stražišče  Sava Kranj : Primorje
12.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Elta Izola
13.krog 09.11.2019 
ob 14.00
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Primorje
14.krog 16.11.2019 
ob 13.30
Stadion Ob Beli Vipava  Fama Vipava : Primorje
15.krog 14.03.2020  Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Kočevje
16.krog 21.03.2020  Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Primorje
17.krog 28.03.2020  Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Bled Hirter
18.krog 04.04.2020  Stadion Polje Žiri  Žiri : Primorje
19.krog 11.04.2020  Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Adria
20.krog 18.04.2020  Stadion Brinje Grosuplje  Brinje-Grosuplje : Primorje
21.krog 25.04.2020  Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Primorje
22.krog 02.05.2020  Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Ilirija 1911
23.krog 09.05.2020  Športni park Svoboda, Ljubljana  Svoboda Ljubljana : Primorje
24.krog 16.05.2020  Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Sava Kranj
25.krog 23.05.2020  Mestni stadion Izola  Elta Izola : Primorje
26.krog 30.05.2020  Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : TKK Tolmin
PRIMORJE
Goriška cesta 44
5270 Ajdovščina
tel:
fax:
email: nsajdovscina1@gmail.com
www: nogometna-sola-ajdovscina.si

STRELCI
1. Amel Džuzdanović 1
Tilen Nagode 1

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 1 3
2 Svoboda Ljubljana 1 3
3 Primorje 1 3
4 TKK Tolmin 1 3
5 Elta Izola 1 1
6 Ilirija 1911 1 1
7 Kočevje 1 1
8 Adria 1 1
9 Žiri 1 1
10 Arne Tabor 69 1 1
11 Tinex Šenčur 1 0
12 Sava Kranj 1 0
13 Fama Vipava 1 0
14 Bled Hirter 1 0




DELI NA