1.krog 17.08.2019 
ob 17.30
Igrišče Pri Štantu Miren  Adria 1 : 1 Kočevje
2.krog 24.08.2019 
ob 17.30
Stadion Gaj Kočevje  Kočevje 1 : 4 Primorje
3.krog 31.08.2019 
ob 19.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 5 : 0 Kočevje
4.krog 06.09.2019 
ob 17.00
Stadion Gaj Kočevje  Kočevje 2 : 5 Ilirija 1911
5.krog 13.09.2019 
ob 17.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Svoboda Ljubljana 6 : 0 Kočevje
6.krog 21.09.2019 
ob 16.30
Stadion Gaj Kočevje  Kočevje 0 : 4 Sava Kranj
7.krog 28.09.2019 
ob 16.00
Mestni stadion Izola  Elta Izola 4 : 2 Kočevje
8.krog 05.10.2019 
ob 16.00
Stadion Gaj Kočevje  Kočevje 3 : 2 TKK Tolmin
9.krog 13.10.2019 
ob 15.30
Stadion Ob Beli Vipava  Fama Vipava 1 : 0 Kočevje
10.krog 19.10.2019 
ob 15.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje-Grosuplje 0 : 1 Kočevje
11.krog 26.10.2019 
ob 15.00
Stadion Gaj Kočevje  Kočevje 2 : 2 Arne Tabor 69
12.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Športni park Bledec, Bled  Bled Hirter 5 : 0 Kočevje
13.krog 09.11.2019 
ob 14.00
Stadion Gaj Kočevje  Kočevje 0 : 2 Žiri
14.krog 16.11.2019 
ob 13.30
Stadion Gaj Kočevje  Kočevje 2 : 2 Adria
15.krog   Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : Kočevje
16.krog   Stadion Gaj Kočevje  Kočevje : Tinex Šenčur
17.krog   Stadion Ilirija  Ilirija 1911 : Kočevje
18.krog   Stadion Gaj Kočevje  Kočevje : Svoboda Ljubljana
19.krog   Športni center Stražišče  Sava Kranj : Kočevje
20.krog   Stadion Gaj Kočevje  Kočevje : Elta Izola
21.krog   Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Kočevje
22.krog   Stadion Gaj Kočevje  Kočevje : Fama Vipava
23.krog   Stadion Gaj Kočevje  Kočevje : Brinje-Grosuplje
24.krog   Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Kočevje
25.krog   Stadion Gaj Kočevje  Kočevje : Bled Hirter
26.krog   Stadion Polje Žiri  Žiri : Kočevje
KOČEVJE
Trg zbora odposlancev 30
1330 Kočevje
tel: 041/937-347
fax: 01/8951-251
email: nkkocevje@gmail.com
www:

STRELCI
1. Miha Babić 6
2. Nejc Pavlovič 2
Maj Hočevar 2
4. Luka Založnik 1
Gaj Kunstelj 1
David Vesel 1
Anel Hodžić 1

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9




DELI NA