1.krog 13.08.2022 
ob 17.30
Igrišče Pri Štantu Miren  Adria 2 : 2 Slovan
2.krog 20.08.2022 
ob 17.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 1 : 1 TKK Tolmin
3.krog 27.08.2022 
ob 17.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Svoboda Ljubljana 2 : 1 Slovan
4.krog 03.09.2022 
ob 16.30
Športni park Kodeljevo  Slovan 0 : 1 Šobec Lesce
5.krog 10.09.2022 
ob 16.30
Športni park Vrhnika  Dren Vrhnika 3 : 1 Slovan
6.krog 21.09.2022 
ob 16.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 2 : 4 Izola
7.krog 24.09.2022 
ob 14.00
Športni park Visoko  Visoko 1 : 1 Slovan
8.krog 01.10.2022 
ob 15.30
Športni park Kodeljevo  Slovan 0 : 1 Eksist Žiri
9.krog 19.10.2022 
ob 15.00
Športni center Stražišče  Sava Kranj 1 : 1 Slovan
10.krog 15.10.2022 
ob 15.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 0 : 4 Fama Vipava
11.krog 23.10.2022 
ob 15.00
Igrišče Puštal Škofja Loka  Škofja Loka 3 : 2 Slovan
12.krog 29.10.2022 
ob 15.00
Športni park Vipolže - pomožno igr.  Brda 4 : 3 Slovan
13.krog 05.11.2022 
ob 14.00
Športni park Kodeljevo  Slovan 1 : 3 Tinex Šenčur
14.krog 12.11.2022 
ob 13.30
Športni park Kodeljevo  Slovan 0 : 7 Adria
15.krog 11.03.2023  Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Slovan
16.krog 18.03.2023  Športni park Kodeljevo  Slovan : Svoboda Ljubljana
17.krog 25.03.2023  Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce : Slovan
18.krog 01.04.2023  Športni park Kodeljevo  Slovan : Dren Vrhnika
19.krog 08.04.2023  Mestni stadion Izola  Izola : Slovan
20.krog 15.04.2023  Športni park Kodeljevo  Slovan : Visoko
21.krog 22.04.2023  Stadion Polje Žiri  Eksist Žiri : Slovan
22.krog 29.04.2023  Športni park Kodeljevo  Slovan : Sava Kranj
23.krog 03.05.2023  Stadion Ob Beli Vipava  Fama Vipava : Slovan
24.krog 13.05.2023  Športni park Kodeljevo  Slovan : Škofja Loka
25.krog 20.05.2023  Športni park Kodeljevo  Slovan : Brda Dobrovo
26.krog 27.05.2023  Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Slovan
SLOVAN
Gortanova ulica 21
1000 Ljubljana
tel: 01/542-33-57
fax: 01/542-33-57
email: info@nd-slovan.si
www: www.nd-slovan.si

STRELCI
1. Jaka Krajc 3
2. Lan Jerak 2
Amel Šakanović 2
4. Danijel Džajić 1
Gašper Gršič 1
Tadej Grmek 1
Žan Peklaj 1
Jan Haznadar 1
Fabio Barbosa Falcao 1
Anel Puškar 1
Tim Turinek 1

LESTVICA
1 TKK Tolmin 14 33
2 Dren Vrhnika 14 32
3 Tinex Šenčur 14 32
4 Adria 14 30
5 Svoboda Ljubljana 14 23
6 Fama Vipava 14 19
7 Šobec Lesce 14 19
8 Škofja Loka 14 19
9 Izola 14 17
10 Brda Dobrovo 14 13
11 Eksist Žiri 14 13
12 Visoko 14 7
13 Sava Kranj 14 7
14 Slovan 14 4




DELI NA