1.krog 17.08.2019 
ob 19.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 2 : 3 TKK Tolmin
2.krog 24.08.2019 
ob 17.30
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Ilirija 1911
3.krog 30.08.2019 
ob 17.30
Športni park Svoboda, Ljubljana  Svoboda Ljubljana : TKK Tolmin
4.krog 07.09.2019 
ob 17.00
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Sava Kranj
5.krog 14.09.2019 
ob 16.30
Mestni stadion Izola  Elta Izola : TKK Tolmin
6.krog 21.09.2019 
ob 16.30
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje-Grosuplje : TKK Tolmin
7.krog 28.09.2019 
ob 16.00
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Fama Vipava
8.krog 05.10.2019 
ob 16.00
Stadion Gaj Kočevje  Kočevje : TKK Tolmin
9.krog 12.10.2019 
ob 15.30
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Arne Tabor 69
10.krog 19.10.2019 
ob 15.30
Športni park Bledec, Bled  Bled Hirter : TKK Tolmin
11.krog 26.10.2019 
ob 15.00
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Žiri
12.krog 02.11.2019 
ob 14.00
Igrišče Pri Štantu Miren  Adria : TKK Tolmin
13.krog 09.11.2019 
ob 14.00
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Primorje
14.krog 16.11.2019 
ob 13.30
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Tinex Šenčur
15.krog 14.03.2020  Stadion Ilirija  Ilirija 1911 : TKK Tolmin
16.krog 21.03.2020  Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Svoboda Ljubljana
17.krog 28.03.2020  Športni center Stražišče  Sava Kranj : TKK Tolmin
18.krog 04.04.2020  Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Elta Izola
19.krog 11.04.2020  Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Brinje-Grosuplje
20.krog 18.04.2020  Stadion Ob Beli Vipava  Fama Vipava : TKK Tolmin
21.krog 25.04.2020  Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Kočevje
22.krog 02.05.2020  Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : TKK Tolmin
23.krog 09.05.2020  Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Bled Hirter
24.krog 16.05.2020  Stadion Polje Žiri  Žiri : TKK Tolmin
25.krog 23.05.2020  Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin : Adria
26.krog 30.05.2020  Mestni stadion Ajdovščina  Primorje : TKK Tolmin
TOLMIN
Ulica Padlih borcev 1d
5220 Tolmin
tel: 031/325-913
fax:
email: nktolmin1921@gmail.com
www: www.nktolmin.si

STRELCI
1. Grega Debenjak 2
2. Tine Kravanja 1

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 1 3
2 Svoboda Ljubljana 1 3
3 Primorje 1 3
4 TKK Tolmin 1 3
5 Elta Izola 1 1
6 Ilirija 1911 1 1
7 Kočevje 1 1
8 Adria 1 1
9 Žiri 1 1
10 Arne Tabor 69 1 1
11 Tinex Šenčur 1 0
12 Sava Kranj 1 0
13 Fama Vipava 1 0
14 Bled Hirter 1 0




DELI NA